Zuhal Topal’la Sofrada 31 Mart 2020 Sultan Hanımın puanı 

FOX TV’de hafta içi her gün yeni yarışmacılar ve yepyeni lezzetlerle ekrana gelen Zuhal Topal’la Sofrada’da yeni haftanın ikinci gününde yarışan isim Sultan Kösedağ oldu. Sultan Hanım kayınvalidesi Şaduman Kösedağ ile yarışa katıldı.

EĞLENCE 31.03.2020, 16:36 31.03.2020, 20:39 Sema Topbaş
Zuhal Topal’la Sofrada 31 Mart 2020 Sultan Hanımın puanı 

FOX TV’de hafta içi her gün yeni yarışmacılar ve yepyeni lezzetlerle ekrana gelen Zuhal Topal’la Sofrada’da yeni haftanın ikinci gününde yarışan isim Sultan Kösedağ oldu. Sultan Hanım kayınvalidesi Şaduman Kösedağ ile yarışa katıldı. Dün Nesrin Hanımın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada’da yine lezzet ve sunum yarışı had safhadaydı. Nesrin Hanım iddialı menüsü ve sofra sunumuyla rakip kayınvalidelere menüsüyle hitap ederek en yüksek puanları toplamaya çalıştı. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada 31 Mart 2020 Salı günü yarışan Sultan Hanım kayınvalidelerden kaç puan aldı? Sultan Hanımın menüsü beğenildi mi? İşte detaylar…

Zuhal Topal’la Sofada’nın Bugünkü Yarışmacısı Sultan Kösedağ

banner32
Hafta içi her gün ekranların başarılı ismi Zuhal Topal’ın renkli sunumuyla ekranlara gelen Zuhal Topal’la Sofrada’da her hafta 5 yeni yarışmacı lezzetlerini yarıştırmaya devam ediyor. Kayınvalideler ve gelinlerin lezzet yarışıyla evlerinize konuk olan programın yeni haftasının ikinci gün yarışmacısı Sultan Kösedağ. Sultan Hanım 12 yıllık evli ve 3 çocuk annesi. Oldukça kıskanç biri olduğunu söyleyen Sultan Hanım gece geç yatıp sabahları geç kalktığını söylüyor. Sivas gelini olan Sultan Hanım yarışmaya kayınvalidesi Şaduman Hanımla beraber katıldı. Peki, yeni haftanın iddialı yarışmacılarından olan Sultan Hanım yaptığı yemeklerle rakip kayınvalidelerden kaç puan aldı? 

Zuhal Topal’la Sofrada 31 Mart 2020 Sultan Hanımın Puan Tablosu

Zuhal Topal’la Sofrada 31 Mart 2020 Salı günü yarışmacısı Sultan Hanımın puanları açıklandı. Yeni haftanın ikinci gününde el lezzetini konuşturan Sultan Hanım, Saliha Hanımdan 6, Meryem Hanımdan 5, Fatma Hanımdan 4 ve Zeynep Hanımdan 4 puan aldı. Yarışmanın sunucusu Zuhal Topal ise Sultan Hanıma 6 puan verdi ve Sultan Hanım gününü toplamda 25 puanla tamamladı.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@