Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mayıs 2020 günün puanı! Zuhal Topal kaç puan verdi?

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve severek takip edilen Zuhal Topal’la Sofrada’da yine yepyeni yarışmacılarla bomba gibi bir hafta başlıyor. Birbirinden iddialı 5 yarışmacı ve kayınvalidelerinin yer alacağı programda bu haftanın puanlaması şimdiden merak ediliyor.

EĞLENCE 04.05.2020, 18:25 09.05.2020, 04:36 Sema Topbaş
Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mayıs 2020 günün puanı! Zuhal Topal kaç puan verdi?

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve severek takip edilen Zuhal Topal’la Sofrada’da yine yepyeni yarışmacılarla bomba gibi bir hafta başlıyor. Birbirinden iddialı 5 yarışmacı ve kayınvalidelerinin yer alacağı programda bu haftanın puanlaması şimdiden merak ediliyor. Zuhal Topal’ın muhteşem sunumu ile ekrana gelen ve en lezzetli tarifler en iddialı yarışmacılarla evlerinize konuk olan Zuhal Topal’la Sofrada’da bu hafta yine birbirinden renkli gelinler ve kayınvalideler yer alacak. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mayıs 2020 günü yarışmacısı kim? Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mayıs 2020 puan tablosu nasıl? İşte detaylar…

Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Dirlik Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mayıs 2020 Pazartesi günü yarışmacısı Hatice Dirlik. Hatice Hanım 29 yaşında ve 3 yıllık evli. İstanbul’da yaşamını sürdüren Hatice Hanım el lezzetine ve yemeklerine çok güvendiğini ve haftanın son gününde birinci olarak büyük ödülü kazanacağını iddia ediyor. 

Hatice Hanımın Yemekleri Yetişmiyor

banner32
Haftanın ilk gününde yarışan Hatice Dirlik’in yemeklerini kendisine verilen iki buçuk saatlik sürede yetiştiremediği görülüyor. Kayınvalidesinden yardım alan Hatice Hanımın büyük bir telaş yaşadığı ve yemeklerini yetiştiremediği görülürken mutfaktan salona yemeklerini taşımakta geç kalan yarışmacı rakip kayınvalidelerden tepki alırken kendisine tepki gösteren kayınvalidelere hak verdiğini söylüyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mayıs 2020 Hatice Hanımın Puanı

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mayıs 2020 Pazartesi gününde haftanın ilk günü yarışan Hatice Hanımın puan tablosu açıklandı. Zuhal Hanım kayınvalidelerden Sultan Hanımdan 2, Mesude Hanımdan 3, Emine Hanımdan 1 ve Neval Hanımdan 1 puan aldı. Kayınvalidelerden toplamda 7 puan alan HaticeHanıma yarışmanın sunucusu Zuhal Topal 4 puan verdi ve yarışmacının toplam puanı 11 oldu. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@