Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs 2020 günün puanı

FOX TV ekranlarının hafta içi her gün yayınlanan ve büyük bir ilgiyle izlenen yemek yarışması Zuhal Topal’la Sofrada’da haftanın finaline ve büyük ödülün kazananının belli olmasına sadece bir gün kala bugün yine heyecanlı bir bölüm ekranlarda olacak.

EĞLENCE 07.05.2020, 17:38 08.05.2020, 13:12 Sema Topbaş
Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs 2020 günün puanı

FOX TV ekranlarının hafta içi her gün yayınlanan ve büyük bir ilgiyle izlenen yemek yarışması Zuhal Topal’la Sofrada’da haftanın finaline ve büyük ödülün kazananının belli olmasına sadece bir gün kala bugün yine heyecanlı bir bölüm ekranlarda olacak. Haftanın ilk gününden bu yana oldukça gergin ve stresli ilerleyen yarışmada bugün Derya Hanım rakip kayınvalidelere yemeklerini hazırlayacak ve en iyi menüyü çıkararak en yüksek puanını alıp gününü tamamlamaya çalışacak. Peki Zuhal Topal’la Sofada 7 Mayıs 2020 Derya Hanımın gününde neler yaşandı? Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs 2020 puan tablosu nasıl oldu? İşte detaylar…

Bugün Yarışan İsim Derya Yurdagül

banner32
Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Zuhal Topal’la Sofrada’nın bugün yarışan ismi Derya Yurdagül. Derya Hanım kayınvalidesi Sultan Yurdagül ile bugün en iyisi olabilmek için hünerlerini sergileyecek. 3 çocuk annesi olan Derya Hanım yemek konusunda kendisine oldukça güveniyor ve iddialı olduğunu söylüyor. Tüm hafta boyunca eleştirileri ve puanlarıyla dikkat çeken kayınvalide Sultan Hanımın gelini olan Derya Hanım haftanın finalinde birinci olacağından oldukça emin. 

zuhal topalla sofada puanı

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs 2020 Derya Hanımın Puanı

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs 2020 Perşembe günü yarışan Derya Hanımın aldığı puan belli oldu. Derya Hanım çıkardığı menü sonucunda rakip kayınvalidelerden Emine Hanımdan 7, Mesude Hanımdan 7, Nursel Hanımdan 9 ve Neval Hanımdan 6 puan alarak toplamda 29 puanın sahibi oldu. Sunucu Zuhal Topal'ın 9 puan verdiği Derya Hanım puanını 38'e yükseltti. Haftanın finaline sadece 1 kala günlerini tamamlamış yarışmacılar arasına katılan Derya Hanım aldığı güzel puanla şimdiden şampiyonluğu garantiledi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@