Pazartesi , Temmuz 16 2018

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”


Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel açıklamalarda bulundu. Tek eşliliğe inanmadığını dile getiren Sakuçoğlu, aldatılmayı kabul edebileceğini ve tek gecelik ilişki yaşayabileceğini söyledi. İşte detaylar…

Ünlü stil danışmanı olarak bilinen ve pek çok ünlünün yanında da stil danışmanlığı yapan Eliz Sakuçoğlu, verdiği bir röportajda özel hayatına ilişkin çok özel açıklamalar yaptı. Daha henüz 6 yaşındayken anne ve babasının ayrıldığını, velayetinin de babasını aldığını söyleyen Sakuçoğlu, küçük yaşta babası ile birlikte Almanya’ya gitmek zorunda kaldığını dile getirdi. Almanya’ ya da ise 13 yaşında tezgahtarlık yaptığını ve kendi parasını kazanmaya başladığını söyleyen Sakuçoğlu, 18 yaşına geldiğinde ise kendi başına bir eve çıktığını söyledi. Ayrıca kendisinin çok zengin birisinin olmadığını ve çok parasının olmadığını da söyleyen Sakuçoğlu, bazı zamanlarda yanında sadece 50-100 lira olduğunu söyledi.

ALDATILMAYI KABUL EDERİM

İlişki yaşarken bir kırmızı çizgisinin olmadığını söyleyen Sakuçoğlu, tek eşliliği her zaman savunduğunu belirtti ancak bunun çok zor bir şey olduğunu ve insanoğlunun doğasına aykırı olduğunu belirtti. Ayrıca Sakuçoğlu, aldatılmayı ise kabul edebileceğini de dile getirdi.

Bunun yanı sıra çok çarpıcı bir itirafta da bulunan Eliz Sakuçoğlu, günübirlik bir ilişki de yaşayabileceğini söyledi ve “ruhuma dokunabilen, benim frekansıma girebilen ve enerjime bir şeyler katabilen biri çıkarsa tabii ki yaşarım” dedi.

Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans- www.aypiajans.com   

About

Check Also

Survivor 2018’de Adını Finale Yazdıran İlk İsim Belli Oldu

TV8’in Fenomen yarışması Survivor 2018’de bu akşam Sembol finali oyunu oynandı.  Sembol finalinde sahaya Nagehan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir