Cumartesi , Ağustos 4 2018

Emniyetten Şeyma Subaşı'nı Karalamak İçin Kurulan Çeteye Operasyon


Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşına çete kurarak internet üzerinden hakaret eden kişilere yönelik emniyet operasyon düzenledi. Operasyon sonucunda 3 kadın gözaltına alınırken, 1 kadının firari olduğu öğrenildi. İsimleri belirlenen 15 kişi için de yakalama çalışmaları devam ediyor. 

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı’na sosyal medyada organize olarak hakaret eden kişiler hakkında emniyet tarafından operasyon düzenlendi. Operasyonda 3 kadın gözaltına alınırken, Şeyma Subaşı’na hakaret ettikleri iddia edilen 1 kadın ise kaçtı. Sosyal medyada organize olarak çete kuran ve Şeyma Subaşı’na hakaret edip bazı videolarını montajlayan kadınlar hakkında adli işlem yapılacak. Ayrıca benzer paylaşımlar yapan 15 kişi daha aranıyor. 

YAKALANINCA TABLETİ KIRMAYA ÇALIŞTI
Şeyma Subaşı’na hakaret ettikleri iddiası ile yakalanan 3 kadından birinin gözaltı işlemleri sırasında suç delillerini yok etmek için tabletini kırmaya çalıştığı öğrenildi. Kadınlardan ikisi İstanbul’da biri ise Mersin’de yakalandı. Aranan bir kadının ise yurt dışına çıktığı öğrenilirken, yakalanması için Interpol’den destek istendiği belirtildi. 

15 KİŞİ DAHA ARANIYOR
Diğer yandan Şeyma Subaşı’na hakaret ettikleri belirlenen 15 isme daha ulaşıldı. Polis ekipleri yeni bir operasyon daha yapmaya hazırlanıyor. Şeyma Subaşı’da bugün sosyal medya hesabından yakalanan kadınlar hakkında bir paylaşım yaparak, “yüzlerini görmek istediğini” söyledi. 

 

About

Check Also

Tuğçe Kandmir’den Bu Benim Öyküm İtirafı

Son zamanlarda sık sık duyduğumuz ve dilimize dolanan Tuğçe Kandemir’in “Bu Benim Öyküm” şarkısı yerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir