Cumartesi , Ağustos 4 2018

Emre Mor’dan Flaş Transfer Açıklaması! “Türk Kulübüne Gitmeyi…”


La Liga’da Celta Vigo formasını giymekte olan Milli futbolcu Emre Mor, transfer süreci hakkında açıklamalarda bulundu ve Türkiye’de futbol oynamak gibi bir şey düşünmediğini söyledi. İşte detaylar…

Almanya’nın Borussia Dortmund takımından La Liga’a ekibi Celta Vigo’ya kiralanan Milli futbolcu Emre Mor, transfer süreci hakkında açıklamalarda bulundu! Son zamanlarda her transfer döneminde adı sık sık Türk kulüpleri ile anılan ancak Celta Vigo’ya kiralanan Emre Mor, önünde uzun bir kariyerin olduğunu söyledi ve La Liga’nın kendisine göre bir lig olduğunu söyledi. Çok fazla forma şansı bulamasa da iyi çalıştığını ve Celta Vigo’da mutlu olduğunu dile getiren Emre Mor, yakında daha fazla şans bulabileceğine inandığını da sözlerine ekledi.

TÜRK KULÜPLERİNE GİTMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM

Özellikle yaz transfer döneminde Fenerbahçe’nin yakından ilgilendiği Emre Mor, Celta Vigo’nun yanı sıra kendisine gelen başka tekliflerin de olduğunu ancak kabul etmediğini söyledi. Özellikle herhangi bir Türk takımına gitmek istemediğini de dile getiren Emre Mor, Celta Vigo’da kendisini daha fazla geliştirebileceğine inandığını dile getirdi.

Celta Vigo’da kalarak La Liga’da başarılı olmayı çok istediğini söyleyen Emre Mor, burada üzerinde bir baskı hissetmediğini ve genç olduğu için önünde uzun bir kariyerin yer aldığını belirtti. Türk kulüplerine şimdilik transfer kapısını kapatan Emre Mor, İspanya’da ki futbolun tekniğe dayalı olduğu için kendisine de daha uyumlu olduğunu dile getirdi.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir