Pazar , Temmuz 22 2018

Erkenci Kuş 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı, Sanem Model Oluyor


Star TV’de yayınlanan ve başrollerini Can Yaman ile Demet Özdemir’in paylaştığı Erkenci Kuş 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Erkenci Kuş yeni bölümde de Sanem’in Maceraları bitmiyor. Sanem ve Can’ın Yolları bu defa da fotoğraf çekiminde kesişiyor.  Fakat bu defa Sanem model oluyor.

Geçtiğimiz haftalarda Star TV’de yayın hayatına başlayan ve büyük beğeni toplayan erkenci kuş dizisi 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Erkenci Kuş son bölüm ile dün akşam ekranlara gelirken yeni bölüm fragmanı dizinin son bölümünün hemen ardından ekrana geldi. Dizinin yeni bölümünde Sanem ve Can Bu defa fotoğraf çekiminde bir araya gelecek. Fakat bir tek fark var bu defa Sanem, Can’a poz verecek. Tabii ki fotoğraf çekimi Sanem’in sakarlıkları nedeniyle yine secdeye uğrayacak.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Erkenci Kuş 3. bölümde Can rakibine kaptırdığı modeli ikna etmek için Ağva’ya gitti. Tabii ki Emre de Sanem’i Can’la birlikte gönderdi.  Arzu isimli mankeni gören Sanem, kıskançlık krizine girdi ve Can’la Arzu’nun bir araya gelmemesi için elinden geleni yaptı.  Sanem ne yaptıysa başarılı olamadı ve Can, Arzu ikna etmeyi başardı. Fotoğraf çekimleri sırasında da oldukça kıskanan Sanem, en sonunda Can’a olan ilgisinin farkına varmaya başladı. Tam evden çıkacağı sırada tekrar Can’a yakalanan Sanem, bu defa da yakınlaşmaya engel olamadı. Yeni bölümde de yine Can ve Sanem’i renkli maceralar bekliyor.

About admin

Check Also

Oyunbozan Final Yapıyor!

Oyunbozan dizisi 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV kanalı tarafından reytinglerde beklenen sonucu alamadığı gerekçesiyle bir ay bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir