Cumartesi , Ağustos 4 2018

Erman Toroğlu “Beşiktaş Penaltının Altında Ezildi”


Ünlü spor yorumcularından Erman Toroğlu, Kayserispor-Beşiktaş mücadelesini değerlendirdi. Beşiktaş’ın verilen penaltının altında ezildiğini söyleyen Erman Toroğlu, özellikle maçın hakemini sert bir dille eleştirdi ve olmayan faulleri verdiğini söyledi. İşte detaylar… 

Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında Kayserispor ile Beşiktaş Kadir Has Stadı’nda karşı karşıya geldi. Karşılaşma ise Umut Bulut ve Cenk Tosun’un (p) attığı karşılıklı goller ile 1-1 berabere bitti. Maçın ardından ise ünlü spor yorumcularından Erman Toroğlu A Spor’da maçla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Beşiktaş takımının orta sahadaki sorunu bir türlü halledemediğini söyleyen Erman Toroğlu, tek oyuncu üzerinden sistem kurulmasının hata olduğunu belirtti ve “Beşiktaş orta sahayı bir türlü halledemedi. Arka tamam ön tamam ama orta sahayı halledemediler. Tolgay, Atiba, Medel. Her taraf değişiyor ama orta saha bir türlü değişmiyor. Halledemiyorlar bu sıkıntıyı. Tek oyuncunun üzerine yüklemek hata.” dedi.

HAKEM CİN OLMADAN ŞEYTAN ÇARPIYOR

Kayserispor-Beşiktaş mücadelesini yorumlayan Erman Toroğlu, maçın yanı sıra hakem hakkında da açıklamalarda bulundu. Hakemin orta sahadaki mücadelede olmayan faulleri çaldığını söyleyen Erman Toroğlu, Beşiktaş’a verdiği faulleri Kayserispor’a vermediğini belirtti. Toroğlu, “Orta sahada neler veriyor hakem. Faul değil. Beşiktaş’lı oyuncuda biliyor. Ama hakem çalıyor. Ama öbür tarafa çalmıyor. Bu hakemin boynuz kulağı geçmiş. Kayserispor kırmızı kart görmesine ve sarı kartlar görmesine rağmen çekilmedi. Çıktılar oynadılar. Bu hakem cin olmadan şeytan çarpıyor, muazzam ya.” ifadelerini kullandı.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir