Cumartesi , Ağustos 4 2018

Erman Toroğlu’ndan İlginç Şampiyonluk Yorumu! “Tencereye Herkes Girdi”


Ünlü spor yorumcusu Erman Toroğlu, Bursaspor-Fenerbahçe maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu! Ligde 4-5 takımın şampiyonluk şansının olduğunu belirten Toroğlu, ilginç bir benzetme yaparak “Tencereye herkes girdi” dedi.

Ünlü spor yorumcularından Erman Toroğlu, Spor Toto süper Lig’in açılış maçında oynanan Bursaspor-Fenerbahçe mücadelesinin ardından önemli açıklamalarda bulundu! A Spor’da maçı değerlendiren Erman Toroğlu, Fenerbahçe’nin 2-3 maçtır kazandığını ve sarı lacivertlilerde bir hareketlilik olduğunu söyledi. Ancak Bursa maçının büyük bir sınav olduğunu söyleyen Toroğlu, Fenerbahçe’nin bu sınavı geçtiğini ve şampiyonluk yarışına girdiğini belirtti. Toroğlu, “Şu kadroyla biraz işleri zor. Zorlanırlar. Ancak şampiyonluk olayına girdiler ve seyirci de devam ederse Fenerbahçe stadından zor çıkarsın.” ifadelerini kullandı.  

TENCEREYE HERKES GİRDİ

Fenerbahçe’nin aldığı galibiyetler ile ve şampiyonluk yarışının içerisine girmesinin ardından artık her takımın yarışın içerisine girdiğini belirten Erman Toroğlu, Trabzonspor’un da alacağı galibiyetler ile şampiyonluk yarışında bulunacağını iddia etti ve devre arasında transfer olacağını da belirtti. Toroğlu, “Şimdi torbada herkes var artık. Tencereye herkes girdi. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Başakşehir. Hatta Trabzonspor ya olur mu derler ama geliyorlar. Trabzonspor da 1-2 maç kıstırsa, 2 deplasman kıstırsa o da gelecek. 3 puanlık sistemde 4-5 maç kıstırırsan bir anda yukarı fırlıyorsun. Onun için güzel de oluyor bence. Devrede ne olur? Transfer olur, bir şeyler olur.” dedi.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir