Pazartesi , Temmuz 23 2018

Erman Toroğlu’ndan Şok Arda Yorumu! “Attan İndi Eşeğe Bindi”


Eski hakem ve ünlü spor yorumcusu Erman Toroğlu, Arda Turan ‘ın Medipo Başakşehir’e transferini değerlendirdi ve Emre Belözoğlu ile ikisinin aynı takımda olmasının zor olduğunu belirtti. İşte detaylar…

Eski hakem ve ünlü spor yorumcusu Erman Toroğlu, Arda Turan’ın Medipol Başakşehir’e transferini değerlendirdi. Arda Turan’ın Milli Takım ile olan ilgisinin kendisini ilgilendirdiğini ancak kulüp takımlarıyla olan ilişkilerinin kendisini ilgilendirmediğini söyleyen Erman Toroğlu, Arda’nın bazı şeyleri dinlemediğini söyledi ve kendisine yazık ettiğini belirtti. Arda’nın başka bir takımda yapamayacağını ve bu yüzden Başakşehir’e geldiğini söyleyen Toroğlu, oynarsa oynayacağını oynamazsa da geri gideceğini belirtti. 

EMRE İLE OLMAZ

Arda Turan’ın kendisine yapılan bazı uyarıları dinlemediğini ve bu uyarıları yapanları düşmanıymış gibi gördüğünü dile getiren Erman Toroğlu, kimin dost kimin düşman olacağı 2-3 sene içerisinde göreceğini de belirtti. Ayrıca Arda için ilginç bir yorumda da bulunan Erman Toroğlu, “Resmen attan indi eşeğe bindi” ifadelerini kullandı. 

Bunun yanı sıra Arda Turan ile Emre Belözoğlu’nun aynı takımda olmasının çok zor olduğunu da söyleyen Erman Toroğlu, 3 maç sonra ne olacağını göreceklerini belirtti. Toroğlu, “Başakşehir’de bir tane Emre’ye tahammül edilebilir ama ikinci bir Emre’ye edilemez. Emre alıyor, veriyor idare ediyor. Yanından Cengiz varken Emre tamam. Arda Emre olamaz. Şimdi nasıl oynayacak Arda ona da bakmak lazım. Monte ederken dişliyi bozar mı? Zaten 3 maç sonra görürsünüz.” dedi.
 

About

Check Also

Spor Toto 1. Ligde 34 Haftanın Özeti

Spor Toto 1. Lig 2017-2018 sezonu tek maç haricinde sona erdi. Spor Toto 1. Lig …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir