Cuma , Temmuz 20 2018

Eşini ve Kızını Neden Katlettiği Ortaya Çıktı! Hala Aranıyor!


Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde dün yaşanan dehşetin detayları ortaya çıkmaya başladı. 24 yıl evli kaldıktan sonra boşanan çiftin arasındaki sorun, Hanife Azarak’ın oturduğu evi boşaltmak istememesiymiş. 

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesi’nde dün, Hasan Ertan isimli kişi 24 yıl süren evlilikten sonra boşandığı ve aynı zamanda akrabası olan Hanife Azarak ile 20 yaşındaki kızı Nilgün Ertan’ı sokak ortasında katletmişti. Hala firarı olan Hasan Ertan’ın eski eşi ve kızını oturdukları evi boşaltması yönündeki isteğini kabul etmediği için öldürdüğü, o sırada yanlarında bulunan ve en küçük oğlu olduğu öğrenilen 4 yaşındaki Enes’i ise sağ bıraktığı öğrenildi. 

ENES’İ ÇOK SEVDİĞİ İÇİN ÖLDÜRMEMİŞ
Hasan Ertan’ın eski eşine ve çocuklarına sık sık tanıdıkları aracılığı ile haber gönderdiği ve oturdukları evi boşaltmalarını istediği, dün ise sokak ortasında bu nedenle tartıştıkları iddia edildi. İddialara göre Ertan, eski eşi ve kızına bir an önce evi boşaltmalarını ve kendisinin yerleşeceğini söyledi. Ancak Hanife Azarak ve kızı Nilgün bu isteğe olumsuz yanıt verince silahını çekti ve kurşun yağdırdı. Bu sırada çiftin en küçük oğlu Enes de annesi ve ablasının yanındaydı. İddialara göre Hasan Ertan, Enes’e çok sevdiği için ateş açmadı. 

HALA YAKALANAMADI
Anne ve kızının cenazeleri bugün yakınlarına teslim edildi. Hasan Ertan ise olaydan sonra firar etti. Polis ekipleri Ertan’ı bulmak için belirlenen adreslere operasyon düzenledi, ancak bu adreslerde katil zanlısı eski kocaya ulaşılamadığı öğrenildi. 

 

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir