Cuma , Haziran 22 2018

Eski Eş Dehşet Saçtı! Hem Karısını Hem Kayınbiraderini Vurdu


İstanbul’da ikamet eden ve boşandığı eşinin adresini bulduktan sonra Çorum’a giden Yakup M., burada hem eski eşini hem de kayınbiraderini vurarak öldürdü. İşte detaylar…

Çorum’da eski eş dehşeti! İstanbul’da ikamet etmekte olan Yakup M., evlendiği eşi Gamze Kuru ile son zamanlarda yaşamış olduğu şiddetli geçimsizlik sonrasında evliliği yürütmeme kararı aldılar ve boşandılar. Boşandıktan sonra ise Yakup M., bir süre sonra eşi Gamze Kuru’nun Çorum’da kaldığı adresi buldu ve oraya gitti. Çorum’da ki Üçtutlar Mahallesi’nde ki 3. Sokağa gelen Yakup M., burada eski eşinin oturduğu eve girdi ve evde bulunan eski eşinin yanı sıra Ramazan Kuru ile de konuşmaya başladı ve konuşma esnasında tartışmaya başladılar.

İKİSİNİ DE AV TÜFEĞİ İLE VURDU

Hem eski eşi Gamze Kuru ile hem de kayınbiraderi Ramazan Kuru ile tartışma yaşamaya başlayan Yakup M., bu tartışmanın daha da uzamasının ardından yanında getirdiği av tüfeği ile ikisini de vurdu ve sonra da hemen olay yerini terk edip kaçtı. Silah seslerini duyan apartman sakinleri ise hemen sağlık ekiplerine ve polis ekiplerine haber verdiler. Olay yerine gelen polis ekipleri önce eve girdi ve iki kişiyi kanlar içerisinde görünce hemen apartmanın etrafı güvenlik şeridi ile çevrildi.

Sağlık ekipleri ise olay yerine geldiklerinde iki kardeşin de can verdiğini tespit etti ve savcı incelemesi sonrasında cesetler hastane morguna kaldırıldı. Olayla ilgili de soruşturma başladı ve ayrıca da Yakup M.’nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir