Cuma , Temmuz 20 2018

Eski Sevgilisinden İntikam Almak İçin Afete Dönüştü


Dallas’da yaşayan ve 28 yaşında olan Christine isimli kadın, aşırı kiloları nedeniyle çok zor günler geçirdi. Fazla kıskanç olan eski sevgilisinin sürekli yemek yemeye teşvik ettiği kadın, zor günlerini aşıp eski sevgilisinden intikamını aldı. 

Kıskanç sevgili genç kadının hayatının her yerinde ona karışıyordu. Kıyafetinden gittiği yerlere, yediği yemeklere kadar karışan adam yüzünden Christine yemeğe her ay 2 bin dolar para harcadı ve her geçen gün daha fazla kilo aldı. 

ŞİMDİ BAMBAŞKA BİR KADIN OLDU
Christine başından geçenleri US Weekly ile paylaşırken, “Tanınamayacak hale gelene kadar yedim. Her ay yemeğe 2 bin dolar harcadım. Bir şeyler yerken bile, sonrasında ne yiyeceğimi düşünürdüm. Daha sonra 2014’te, kendimi çok kötü hissetmeye başladım.” dedi. Christine, hayatı boyunca hep balık etliydi. Ancak eski sevgilisinin sayesinde yeme alışkanlığının değişmesi yüzünden obez oldu. Yaşamak için değil, yemek yemek için uyandığını söyleyen kadının hayatını ise ailesi ile birlikte gittiği aşağılayıcı bir akşam yemeği değiştirdi. 

TÜP MİDE AMELİYATI OLDU
Genç kadın tüp mide ameliyatı olarak kilo vermeye başladı. Ancak, bu yetmedi çünkü kısa süre sonra o kiloları yeniden almaya başladı. Bir yaşam koçu ile çalışmaya başlayan kadın, daha sonra kötü alışkanlıklarından uzaklaştı, düzenli beslendi ve egzersiz yapmaya başladı. Takipçileri ile bu durumu paylaşan kadın, “Gördüğünüz gibi beni ameliyattan sonra verdiğim kilolar değil, almaya başladığım kilolar değiştirdi!” dedi. Şimdi o eski obez halinden uzaklaşan ve yeni bir vücuda kavuşan Christine eski erkek arkadaşından da bu şekilde intikam almış oldu. 

2-498.jpg

 

About

Check Also

İsrail, Beşar Esad'ı Öldürmekle Tehdit Etti

Reuters haber ajansı tarafından geçilen son dakika haberine göre İsrail Enerji Bakanı Yuval Steinitz, İran’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir