Cumartesi , Ağustos 4 2018

Eskişehir’de Dehşete Düşüren Cinayet! Liseli Kız 15 Yaşındaki Çocuğu Sokak Ortasında Öldürdü


Eskişehir’de vahşi bir cinayet işlendi. Henüz 18 yaşında olan liseli bir genç kız 15 yaşındaki bir çocuğu sokak ortasında bıçaklayarak öldürdü.

Olay, dün Eskişehir Şirintepe Mahallesi Merkez Sokak ‘ta yaşandı. 18 yaşında olduğu öğrenilen lise son sınıf öğrencisi Aleyna İncedağ henüz 15 yaşında olan Melih Efeler’i sokak ortasında bıçaklayarak öldürdü. Tartıştığı 15 yaşındaki çocuğun göğsüne tek bir bıçak darbesi atan genç kız çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

SOKAK ORTASINDA GÖĞSÜNDEN BIÇAKLAYARAK ÖLDÜRDÜ

Genç kız ve 15 yaşındaki Melih Efeler’in arasında daha önceden hakaret edici sözlerle kavga ettikleri öğrenilen ikili sokakta karşılaşınca bu kavga yeniden alevlendi. İkili arasında tartışma çıktığı öğrenilirken yaşanan tartışma sonrasında Aleyna İncedağ’ın çıkardığı bıçakla 15 yaşındaki Melih Efeler’in göğsüne tek bir bıçak darbesi atarak yaraladığı öğrenildi. Olayın ardından genç kızın elindeki bıçağı yere atarak kaçtığı öğrenilirken 15 yaşındaki çocuğun ağır yaralı şekilde hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesine kaldırılan 15 yaşındaki talihsiz çocuğun burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

GENÇ KIZ YAKALANARAK TUTUKLANDI

Olayın ardından kaçan Aleyna İncedağ ise kısa sürede polislerin çalışması ile yakalanarak gözaltına alındı. Genç kızın ifadesinde, Melih Efeler ile yolda karşılaştıkları ve eski bir husumetten dolayı tartışma yaşamaya başladıklarını Melih Efeler’inde üzerine gelmesi sonucunda yanında taşıdığı bıçağı çıkararak korkması için ona doğru salladığını söyledi. Gözaltındaki zanlının emniyetteki işlemlerinin tamamlanması ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir