Pazartesi , Temmuz 16 2018

Esnaf Müşteri Bulamayınca Kapıya Öyle Bir Yazı Astı Ki Gören Bir Daha Baktı!


Bilecik’te bir kahvaltı salonu işletmecisi, dükkanına müşteri gelmemesinden yakınarak dükkan kapısına astığı yazı ile herkesi şaşkına çevirdi. İşletme sahibinin yazdığı bu yazı sosyal medyanın da en çok paylaşılanları arasında yer aldı.

Bilecik’te bir kahvaltı salonu işletmecisi dükkanının kapısına astığı yazı ile herkesi şaşırttı. Dükkan kapısına asılan sarı bir karton üzerine yazılan yazıyı gören herkes bu yazıya dönüp bir daha baktı.

DÜKKAN KAPISINA ASTIĞI YAZI ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Bilecik Merkez Gazipaşa Mahallesi’nde bir kahvaltı salonu işletmecisinin dükkanına gelen müşterilerin azlığından yakınarak dükkan kapısına astığı yazı görenleri şaşkına çevirdi. Sarı bir karton üzerine büyük harflerle ‘Müşteri aranıyor, ölü ya da diri’ yazan işletme sahibi Pınar Çelik, dükkanının kapısına astığı bu yazıyla sosyal medyanın da en çok konuşulanı oldu. 

‘ESPRİ KATMAK İSTEDİK’

Dükkan kapısına astığı yazı sonrasında sosyal medyanın gündemine oturan Pınar Çelik, dükkanının kapısına astığı bu yazının işlerinin azaldığından ve müşteri sayısının düştüğünden kaynaklandığını belirtti. Yazıda ‘Müşteri aranıyor, ölü ya da diri’ yazmalarının sebebinin ise işin içine biraz da espri katmak istediklerinden kaynaklandığını söyledi. 

SOSYAL MEDYADA EN ÇOK PAYLAŞILAN GÖNDERİ OLDU

İşletme sahibi tarafından dükkanının kapısına asılan bu yazıyı yoldan geçerken gören vatandaşlar dönüp bir kez daha yazıya bakarken sosyal medyada da kısa sürede yayılan yazı paylaşım rekorları kırdı.
 

About

Check Also

O Bölgede Kar Kalınlığı 5 cm'e Ulaştı

Nisan ayına girmemizle birlikte ülkemiz genelinde bahar havası hakim olurken o bölgede dün başlayan sağanak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir