Cuma , Haziran 22 2018

Evlilik Teklifini Kabul Etmeyen Kızı, Üzerine Benzin Döküp Yaktı


Hindistan’da sınıf arkadaşı 22 yaşındaki kıza evlenme teklif eden genç, kızın teklifi kabul etmemesi üzerine benzin döküp yaktı. Genç kız feci olayda can verirken, annesi ve kız kardeşi de ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı. 

Hindistan’da yaşanan korkunç olayda, 22 yaşındaki mühendislik öğrencisi Induja Mugam kendisine platonik aşık olan sınıf arkadaşı 22 yaşındaki Akash’ın evlenme teklifini kabul etmedi. Bunun üzerine sinirlenen Aksah, genç kızı üzerine benzin dökerek ateşe verdi. 

GENÇ KIZ KAPIYI AÇMAK İSTEMEDİ
Olay, Pazartesi günü akşam saatlerinde yaşandı. Daha önce evlenme teklif ettiği Induja Mugam’ın evine gelen Akash, kapıyı çaldı. Bu sırada genç kızın 44 yaşındaki annesi Renuka ve 21 yaşındaki kız kardeşi Nivedha da evdeydi. Gelenin Akash olduğunu gören genç kız kapıyı açmadı. Ancak kapıdaki adam konuşmak için ısrar edince kıramadı. 

ÜZERİNE BENZİN DÖKÜP YAKTI
Genç kız kapıyı açar açmaz Akash içinde benzin bulunan bidonu üzerine boşalttı ve ardından da çakmağı ateşledi. Anne ve kız kardeşi Induja’nın çığlıkları üzerine kapıya koştu. Çığlıkları duyan komşular, 3 kişiyi hastaneye kaldırdı. Ancak yapılan bütün müdahalelere rağmen Indıja hastanede hayatını kaybetti. Olayda ağır yaralanan anne ve kız kardeşin ise hastanede tedavisi devam ediyor. Ancak doktorlar annenin durumunun kritik olduğunu söylüyor. 
 

About

Check Also

Suriye Operasyonuna NATO'dan Tam Destek Mesajı

ABD, İngiltere ve Fransa tarafından Suriye’de bazı hedeflere yönelik düzenlenen operasyondan sonra NATO’nun karar organı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir