Cumartesi , Ağustos 4 2018

Facebook’tan Tanıştığı Adam İçin Kocasını ve 9 Çocuğunu Terk Edip Gitti


Terk edilmek elbette herkes için acı verici bir durum. Fakat bu durumdan kurtulmak ve eskisi gibi yaşamaya devam etmek mümkün. Bunun nasıl olacağını ise eşinin kendisini Facebooktan tanıştığı bir adam için terk ettiği ve 9 çocuğu ile kalan adam anlattı. 

Terk edilmek hiç kimse için kolay değil. İstenmeyen, geride kalan ve yok sayılan kişi olan taraf elbette bu durumda çok üzülüyor hatta büyük acılar da çekiyor. Ruhu en çok yaralayan kısım ise o güne kadar yaşananların bir anda yok sayılması oluyor. Acımasız bir şekilde karısı tarafından terk edilen 44 yaşındaki Andy, bu üzüntüyü en derinden yaşayanlardan biri.

9 ÇOCUĞU İLE BIRAKIP GİTTİ
44 yaşındaki karısı Heidi tarafından hem aldatılan hem de 9 çocuğu ile birlikte terk edilen Andy, başından geçenleri anlattı. Karısının Facebook üzerinden tanıştığı 30 yaşındaki Mamadou Jallow ile aşk yaşamaya başladığını söyleyen Andy, daha sonra da kendisini ve 9 çocuğunu terk ettiğini dile getirdi. Yine de karısını gitmemesi için ikna etmeye çalıştığını söyleyen Andy, ona adamın İngiliz pasaportu için kendisi ile birlikte olduğunu ve çocuklarını ve kendisini bırakmaması için yalvardığını söyledi. Fakat bu çaba da başarılı olmayınca Andy, karısını polise ihbar etti. 

“ARTIK KOCAMI SEVMİYORDUM”
Heidi ise bu ihbarın ardından polise verdiği ifadesinde artık kocasını sevmediğini ve onunla birlikte olmak istemediğini söyledi. Başka birine aşık olduğunu söyleyen kadın, sevgilisi ile birlikte kaçıp gitti. Andy ise yaşadığı bu şokun ardından iş yerinden izin alarak evine kapandı. Şimdi ise onun telefonlarına bile ulaşılamıyor. 
 

About

Check Also

Tayland’da Mahsur Kalan 12 Çocuk ve Antrenörleri İçin Oksijen Kritik Seviyede

Tayland’da 12 çocuk ve antrenörleri birlikte girdikleri mağarada mahsur kalmış ve ancak 9 gün sonra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir