Cumartesi , Ağustos 4 2018

Fatih Altaylı Aykut Kocaman’ı Eleştirdi! “Fenerbahçe’yi Kastamonuspor Gibi Oynatamazsın”


Ünlü gazeteci Fatih Altaylı, spor gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu! Özellikle Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman’ı eleştiren Altaylı, “Fenerbahçe’yi Kastamonuspor gibi oynatırsan olmaz” dedi. İşte detaylar…

Ünlü gazeteci Fatih Altaylı, Bloomberg HT kanalında spor gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu! Fatih Terim’in gelmesi ile takımın havasının değiştiğini söyleyen Altaylı, Göztepe maçında alınan galibiyette Tudor açıkça futbolcularla sorun yaşadığını ortaya çıkardığını söyledi. 

Fatih Terim’in Tudor’dan çok daha iyi bir teknik adam olduğunu ve ufak dokunuşlarla sarı kırmızılıları şampiyon yapabileceğini söyleyen Altaylı, “Tudor neleri oynattıysa 3 aşağı 5 yukarı Terim de o oyuncularla sahaya çıktı. Takım kazandı çünkü Tudor’un çok belli ki takımla sorunları vardı. Asosyaldi ve takımdaki oyuncularla sorunları vardı. Eğer Terim yeni sorunlar yaratmazsa ve takımı çok bozmazsa bu takım zaten iyi bir takım. Takım iyi olmasaydı Fatih Terim gelmezdi. Tudor’dan her halükarda çok çok daha iyi bir hoca. Ufak dokunuşlarla şampiyon da yapabilir, bakarsın Kadıköy’deki kazanamama geleneğini de bozabilir.” dedi.

FENERBAHÇE’Yİ KASTAMONUSPOR GİBİ OYNATAMAZSIN

Bu açıklamalarının ardından ise Fenerbahçe’ye yönelik değerlendirmelerde bulunan Fatih Altaylı, sarı lacivertli taraftarların coşkulu bir futbol istediğini ve savunma futbolunu sevmediğini söyledi. Aykut Kocaman’ın oyun anlayışına eleştirilerde bulunan Altaylı, “Aykut Kocaman’ın futbol anlayışı dediğin zaman ne kastettiğini ben anlamıyorum. Şöyle söyliyim; tiyatronuz var ve bir oyun sahneliyorsunuz ama oyunu kimse beğenmiyor. Sen diyorsun ki, ”Çok yüksek bir sanat yapıyorum”. E abi git evinde sergile o zaman o oyunu… Fenerbahçe taraftarı gol ister, hücum ister, savunmaz sevmez. Sen Fenerbahçe’yi Kastamonuspor olarak oynatırsan olmaz. Fenerbahçe coşku kulübüdür. Sen bu coşkuyu veremiyorsan olmaz!” ifadelerini kullandı. 
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir