Cumartesi , Ağustos 4 2018

Fatih Altaylı Yine Eleştiri Yağmuruna Tuttu! “Ulan Eşek Oğlu Eşek”


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve ekibine yönelik sert eleştirilerde bulunan Fatih Altaylı, Divan Kurulu’nda söz aldı ve yine çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Altaylı, Galatasaray yönetimine takımı yönetecek güçte olmadıklarını söyledi. 

Galatasaray üyesi olan köşe yazarı ve gazeteci Fatih Altaylı, sarı kırmızılı ekibi başkanı Dursun Özbek ve yönetimini en sert dille eleştirmeye devam ediyor. Daha önce söylediği sözler ile büyük tepkiler çeken Fatih Altaylı, Dursun Özbek’in bugün yapılan Divan Kurulu toplantısında kendisini eleştirmesinin ardından söz aldı ve ilk önce özür diledi ardından da yine eleştirilerine devam etti. 

ÖZÜR DİLEMEM ELEŞTİRMEMİ ELİMDEN ALAMAZ

Divan Kurulu’nda söz alan Fatih Altaylı, 35 yıldır sarı kırmızılı camianın içerisinde yer aldığını ve Galatasaray’a yönelik yapılan eleştiriler olduğunda sinirlendiğini belirtti. Daha önce kullandığı cümlelerde ötürü Galatasaray camiasından ve başkanından özür diyen Fatih Altaylı, özür dilese de eleştirme hakkının bulunduğunu söyledi ve  “Galatasaray’a olan yoğun duygularıma kapılarak, söylememem gereken şeyleri söylediysem de Galatasaray başkanlık makamından da özür dilerim. Ancak bu özrü diliyor olmam, başkanlık makamında oturanı eleştirmemi elimden alamaz.” dedi. Fatih Altaylı ayrıca Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in ve yönetiminin takımı yönetecek güçte olmadığını da iddia etti. 

ULAN EŞEK OĞLU EŞEK

Kendisinin bu eleştirileri ilk defa yapmadığını söyleyen Fatih Altaylı, en çok Faruk Süren’i eleştirdiğini belirtti. Ayrıca rahmetli Özhan Canaydın ile arasında geçen bir ilginç diyaloğa da değinen Altaylı, “ Özhan Canaydın’ı eleştirdiğim zaman beni arayıp, ‘Ulan eşek oğlu eşek, ne yazdın yine, geliyorum yanına konuşalım’ derdi. Biz Galatasaray’da böyle gördük. Bu bugünkü iktidar partisinin çıkıp bu ülke neden ikiye bölündü diye sorması gibidir. Söylesenize neden bölündü Galatasaray ikiye…” ifadelerini kullandı.   
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir