Pazartesi , Haziran 25 2018

Fatih Altaylı’dan Ağır Yorum! “Dursun Özbek Galatasaray’ı Dolandırıyor”


Bloomberg HT kanalında ki bir spor programında konuşan gazeteci Fatih Altaylı, Galatasaray hakkında çok konuşulacak açıklamalara imza ve Galatasaray’ın Dursun Özbek tarafından dolandırıldığını iddia etti.  İşte detaylar…

Bloomberg HT kanalında yayınlanan “Spor Saati” kanalında önemli Galatasaray’a ilişkin açıklamalarda bulunan gazeteci Fatih Altaylı yine çok konuşulacak ifadeler kullandı. Beşiktaş-Galatasaray derbisine ilişkin konuşan Altaylı, Beşiktaş’ın sarı kırmızılı ekibi adeta ezdiğini ve hakemin maçta rezil olacağına Galatasaray’ın rezil olduğunu söyledi. Ayrıca derbide Rodrigues’in oyundan alınmasının büyük bir hata olduğunu da söyleyen Altaylı, Belhanda’nın ie sarı kırmızılı ekip için tam bir felaket olduğunu söyledi. 

DURSUN ÖZBEK DOLANDIRIYOR

Galatasaray’ın bir daha ki genel kurulunda çok daha nihai bir konuşma yapacağını söyleyen Fatih Altaylı, her maçta heyecanlandığını ve takımın kazanmasını istediğini fakat Galatasaray’dan soğumaya başladığını söyledi.

Galatasaray’ın sürekli olarak başkan tarafından kandırıldığını da sözlerine ekleyen Fatih Altaylı, “Nuri Alço tarafından ilaçlı gazoz içirilmiş bir genel kurula sahip Galatasaray… Hamaset dolu laflarla Dursun Özbek, genel kurula gazozu içiriyor. Başkan birçok yanlışlar yaptı. Bundan ötürü Mart ayında ibra olmama tehlikesiyle karşı karşıya kalacağını biliyordu. Bu konuşulan şey taktik kongre! Mart ayında hakiki genel kurul geldiğinde kendini aklanmış göstermek için bunu yaptı. Galatasaray’ı resmen dolandırıyor. Burnuna ip takmış Galatasaray’ı dolandırıyor. Galatasaray’ı ikinci kümeye düşürünceye kadar hiçbir sıkıntı yaşamaz. Veya Galatasaray borçtan dolayı birinin eline geçinceye kadar hiçbir sıkıntı yaşamaz.” dedi.
 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir