Cumartesi , Ağustos 4 2018

Fatih Altaylı’dan Fatih Terim’e Ağır Eleştiri! “Kendisini Kurtarmaya Geldi”


Gazeteci Fatih Altaylı, 4. kez Galatasaray’ın başına getirilen Fatih Terim hakkında son derece çarpıcı açıklamalar yaptı ve Terim’in Galatasaray’ı kurtarmaya değil, kendisini kurtarmaya geldiğini söyledi.  İşte detaylar…

Gazeteci Fatih Altaylı yine çok çarpıcı ifadeler kullandı! Gazeteci olan ve bunun yanı sıra Galatasaray’ın Kongre Üyesi de olan Fatih Altaylı, son zamanlarda sarı kırmızılı kulübün yönetimine ve Başkan Dursun Özbek’e yönelik yaptığı açıklamalar ile gündeme gelmiş ve yapılan en son toplantıda Dursun Özbek tarafından sert bir dille eleştirilerek, disiplin kuruluna sevk edilmişti. Yine aynı toplantıda hata yaptıysa özür dilemiş ve yine de eleştirilerine devam edeceğini belirtmişti.  

FATİH TERİM KENDİNİ KURTARMAYA GELDİ 

Tudor’un takımdan gönderilmesinden sonra 4. kez Galatasaray’ın başına getirilen Fatih Terim hakkında sert eleştirilerde bulunan Fatih Altaylı, Terim’in sarı kırmızılı kulübe yönetici olarak gelmesini beklerken Milli Takım’da ki olaylardan ötürü teknik direktör olarak gelmek zorunda kaldığını belirtti. Fatih Terim’in ne Galatasaray’ı ne de Dursun Özbek’i kurtarmaya değil, kendisini kurtarmak için geldiğini söyleyen Altaylı, “Terim oraya ne Özbek’i kurtarmak için geldi, ne de Galatasaray’ı. Terim’in bu görevi kabul etmesinin nedeni kendini kurtarmaktır. Özbek’in kendini kurtarmak için Terim’e, Terim’in kendini kurtarmak için Galatasaray’a ihtiyacı vardı. Şimdi Galatasaray yeniden büyük paralar harcayacak. Yanı sıra sportif başarı da gelmezse kimse kimseyi kurtaramaz. Sonrasında Galatasaray’ı kurtarmak için birilerini hep birlikte aramaya başlarız.” dedi.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir