Pazartesi , Temmuz 16 2018

Fatih Altaylı’dan Flaş İddia! “Beşiktaş Van Persie’yi Kiralayabilir”


Fatih Altaylı Habertürk’te sunduğu televizyon programında spor gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu ve son derece flaş bir iddiayı ortaya atarak Beşiktaş’ın Van Persie’yi kiralayabileceğini söyledi. İşte detaylar…

Habertürk televizyonunda Bloomberg programını sunan gazeteci Fatih Altaylı, spor gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. öncelikle Cenk Tosun’un Everton’a transferi konusunda çok gururlandığını belirten Fatih Altaylı, zamanında Cenk için yaptığı “Milli Takım düzeyinde değil” eleştirisinde haksız çıktığını ve bu eleştirisinde haksız çıkmasına rağmen gururlandığını söyledi. Beşiktaş yönetiminin de iyi bir pazarlık yaparak büyük bir bonservis ile Cenk’i yolladığı için tebrik etti. Şenol Güneş’e ayrı bir parantez açan Fatih Ataylı, Güneş’in eline geçen her oyuncunun pırıl pırıl parladığını ve oyuncuların kendilerini geliştirebildiğini söyledi.

BEŞİKTAŞ VAN PERSİE’Yİ KİRALAYABİLİR 

Cenk’in önceden bu kadar iyi olmadığını ve Şenol Güneş ile parladığını söyleyen Altaylı, ayrıca oynattığı futbolunda gayet göze hoş geldiğini ve ligin en iyi top oynayan takımı olduğunu söyledi. Fenerbahçe’nin elinden çıkarmak için uğraştığı Van Persie için de flaş bir iddia ortaya atan Altaylı, Beşiktaş’ın oyuncuyu kiralayabileceğini ve Van Persie’nin Şenol Güneş’in elinde yeniden parlayabileceğini belirtti. 

Eğer bedavaya alabiliyorlarsa Van Persie’yi almalarını tavsiye eden Fatih Altaylı, Şenol Güneş’in elinde Van Persie’nin parlayabileceğini ve denemekte fayda olduğunu söyledi. Altaylı, “Bence Beşiktaş, Fenerbahçe’nin kurtulmak istediği Van Persie’yi kiralayabilir. Çünkü ben Robin van Persie’nin, Şenol Güneş’in elinde yeniden doğma ihtimali olduğunu düşünüyorum. Bedavaya alıyorlarsa alsınlar. Fenerbahçe yılda 5 milyon Euro veriyor, Beşiktaş ‘Bunun 500 binini ben vereyim. Bir de ben deneyeyim’ desin” dedi.
 

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir