Cumartesi , Ağustos 4 2018

Fatih Terim İmzayı Attı! Bombayı Patlattı: “Acil Transfer Raporu Hazırlayacağım”


Galatasaray’da 4. Fatih Terim dönemi resmen başladı! Başkan Dursun Özbek’in de katıldığı basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, acil bir rapor hazırlayacağını ve sol bek için bir oyuncu alacaklarını söyledi. İşte detaylar…

Galatasaray’da Igor Tudor’un gönderilmesinin ardından 4. Fatih Terim dönemi resmen başladı! Dün KAP’a yapılan açıklamada Fatih Terim ile görüşmelerin başladığı açıklanmıştı. Bu açıklamanın ardından ise 16:00’da imza töreni düzenlendi ve törende Başkan Dursun Özbek ile Fatih Terim önemli açıklamalarda bulundu. Fatih Terim’i telefon ile aradığını söyleyen Dursun Özbek, Terim’in “emriniz olur, nerede isterseniz buluşalım” dediğini söyledi. Galatasaray’da ki hoca eksikliğini giderecek ismin ve takımı şampiyonluğa taşıyacak olan ismin Fatih Terim’den başkası olamayacağını da sözlerine ekledi.

YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

Basın toplantısında açıklamalarda bulunan Fatih Terim ise elini taşın altına sokmak için burada olduğunu söyledi ve Galatasaray’ın ihtiyacı olduğu her zaman göreve hazır olduğunu belirtti. Takımla bugün ilk antremanına çıktığını da hatırlatan Fatih Terim, bazı eksikliklerin olduğunu söyledi ve hemen çalışmalara başlamaları gerektiğini belirtti.

Igor Tudor’a yaptıkları için de teşekkür etmeyi unutmayan Fatih Terim, takımda bir sol bek eksikliğinin altını çizdi ve bu bölge için aralarına yeni bir oyuncu katabileceklerini söyledi. Acil bir transfer ve takım raporu hazırlayacağını da belirten Terim, Galatasaray’ı hak ettiği yere taşıyacaklarını söyledi.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir