Cumartesi , Ağustos 4 2018

Fatih Terim’den Ayağının Tozuyla Arda Turan Açıklaması


Galatasaray’da yeniden göreve getirilen Fatih Terim, basın toplantısında önemli açıklamalar yaptı. Takıma transfer yapacaklarını belirten Terim, Arda Turan hakkında da açıklamalarda bulundu. İşte detaylar…

Galatasaray’da Fatih Terim döneminin dün başladığı resmen duyurulurken, bugün ise resmi sözleşme basın mensupları karşısında imzalandı. Sarı kırmızılı kulübe yeniden dönen ve 1,5 yıllık sözleşme imzalayan Fatih Terim, basın mensuplarının sorularını cevapladı ve önemli açıklamalar yaptı. Takım ile buluştuğunu ve ilk idmanına çıktığını söyleyen Terim, mental ve fiziki açıdan yorgun oyuncuların olduğunu ve Göztepe maçını kazasız bir şekilde atlatmak istediklerini söyledi. Galatasaray taraftarlarından övgü dolu sözlerle bahseden Terim, taraftarlarla birleştiklerinde daha başarılı olduklarını da sözlerine ekledi. 

ARDA TURAN AÇIKLAMASI 

Takım hakkında da açıklamalarda bulunan Fatih Terim, kadroda oyuncu eksikliği olduğunu söyledi. Özellikle sol bek bölgesinde büyük bir eksiklik olduğunu söyleyen Fatih Terim, sol bekte oynayacak sol ayaklı bir oyuncunun olmadığının altını çizdi ve kaliteli 1 ya da 2 ismin aralarına katılacağını söyledi. Ayrıca Terim, De Jong’u da idmanlara çağırdığını belirtti. 

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Fatih Terim, ligde artık küçük takımın kalmadığını söyledi ve her takımın her takımı yenebileceği güçte olduğunu söyledi. Arda Turan iddialarına da yanıt veren Fatih Terim, “O sayın başkan ile yönetimin konusu . Şu anda böyle bir konu yok. Benden önce  böyle bir şey varsa bilmiyorum.” ifadesini kullandı.
  
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir