Pazartesi , Temmuz 16 2018

Fatih Terim’den Transfer Açıklaması! “Asamoah…”


Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim transfer gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu ve Asamoah’ın son durumu hakkında bilgi verdi. Ayrıca da transferde bir sürpriz gelişme olduğunu söyledi. İşte detaylar…

Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim özel açıklamalarda bulundu! Igor Tudor’un görevine son verilmesinin ardından takımın başına getirilen Fatih Terim, ilk basın toplantısında bazı raporlar hazırladığını ve muhakkak takıma transferin şart olduğunu söylemişti. Terim, özellikle de sol bek bölgesine bir transfer yapılmasını istemişti. Bu bölge için transfer çalışmalarını yürüten Galatasaray’da Asamoah ismii gündemdeyken, Fatih Terim flaş bir açıklama yaptı ve bu transferin zor olduğunu dile getirdi.

 ALTERNATİFLERİ ARIYORUZ

Sol beke ve olursa forvet bölgesine bir takviye isteyen Fatih Terim, Juventus forması giyen Asamoah için temasların devam ettiğini ama takımların oyuncularını devre arasında kolay kolay bırakmadığını bu yüzden de Asamoah işinin hayli zor olduğunu dile getirdi. Bu transfer ihtimalinin zor olmasından dolayı alternatif isimlere yöneldiklerini de belirten Terim, geniş çaplı bir araştırma yaptıklarını dile getirdi.

Sol bek transferini kesinlikle yapmaları gerektiğini söyleyen Fatih Terim, şartların olması halinde bir tane de forvet alacaklarını söyledi ve bunun yanı sıra bir tane de sürpriz yapabileceklerini dile getirdi. Yardımcı antrenörleri konusunda da açıklamalarda bulunan Terim, cumartesi günü Elmander’in Türkiye’ye geleceğini söyledi ve görevine başlayacağını dile getirdi.

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir