Çarşamba , Haziran 20 2018

Fatih Terim'in Alaçatı'da Karıştığı Mekan Kavgasının Detayları!


A Milli Takım teknik direktörü Fatih Terim, damatları ve korumaları ile birlikte Alaçatı’da kavgaya karıştı. Kavgada, masa, sandalye ve tabaklar havada uçuştu. İşte Fatih Terim’in karıştığı kavganın bütün detayları…

Çeşme Alaçatı’da yaşanan kavgada, iddialara göre Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile damatları Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve iki özel koruma Yüzevler Kebapçısı’nı bastı. Fatih Terim ve damatları burada restoranın sahibi Selahattin Aydoğdu’ya saldırdı. Kavgaya mekanda bulunan garsonlar da dahil olunca olay büyüdü, masa ve sandalyeler havada uçuştu. 

ÖNCE TELEFONLA ARADI
Alaçatı’daki Yüzevler Kebapçısı’nın yanında restoranı bulunan Fatih Terim’in damadı Ahmet Baran Çetin, dükkanının önüne bir çit çekti. Bunun ardından kendisine ‘Genel peyzaja uymuyor’ şeklinde itirazlar yapıldı. Kayınpederi Fatih Terim’i arayan Çetin, ondan yardım isteyince işler de karıştı. İddialara göre Fatih Terim önceki gece saat 20.15’te Yüzevler Kebapçısı Selahattin Aydoğdu’yu telefonla arayarak hakaret etti. Aydoğdu’da Terim’e aynı şekilde karşılık verdi.

 BODRUM’DAN ALAÇATI’YA GELEREK MEKANI BASTI
Fatih Terim, bu sözlere çok sinirlenerek damatları Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve iki özel koruması Bodrum’dan Çeşme Alaçatı’ya gitti. İddialara göre duvardan atlayan Terim, mekanı basarak Aydoğdu’ya yumruk alladı. Mekanın garsonları ve Fatih Terim’in yanındakiler de kavgaya karışınca olay bir anda büyüdü. Yaklaşık 5 dakika süren kavgada, masa ve sandalyeler de havada uçarken, Fatih Terim ve yanındakiler daha sonra mekandan ayrıldı.

 

About

Check Also

Televizyon Programlarına Bile Çıkan Sahte Profesör Gözaltına Alındı

Televizyon programlarına çıkan, on binden fazla beyin ameliyatı yaptığı iddia edilen, ancak lise mezunu olduğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir