Pazartesi , Temmuz 23 2018

Feghouli Türkiye’yi Fransa’ya Övdü! “İnsanlar Kimsenin Dini Sorgulamıyor, Huzurlu Bir Hayat Var”


Galatasaray’ın yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı Feghouli, Fransız basınına önemli açıklamalar yaptı! Türkiye’den övgü dolu sözlerle bahseden Feghouli, Müslüman bir ülkede yaşamanın kendisine göre gayet olumlu bir şey olduğunu söyledi. İşte detaylar…

Galatasaray’ın yaz transfer döneminde uzun uğraşlar sonucunda West Ham United’dan kadrosuna kattığı Sofiane Feghouli, Fransa basınına özel açıklamalar yaptı! Özel röportajında ise Türkiye’den övgü dolu sözlerle bahseden Feghouli, Avrupa’nın birçok ülkesinde top oynadığını ancak Türkiye’de ki atmosferi hiçbir yerde yaşamadığını söyledi. Stat atmosferi konusunda ise Türkiye’nin pek çok Avrupa ülkesinde en iyi olduğunu da dile getirdi.

TÜRKİYE ÇOK GÜZEL BİR ÜLKE

Türkiye’nin çok güzel bir ülke olduğunu söyleyen ve burada çok mutlu olduğunu dile getiren Feghouli, insanların kimsenin dinini sorgulamadığını ve huzur içerisinde geçen bir hayatın olduğunu söyledi. Müslüman bir ülkede yaşamanın kendisi adına gayet olumlu bir şey olduğunu da dile getiren Sofiane Feghouli, geldiği günden bu yana taraftarların kendisine samimi bir şekilde yaklaştığını belirtti.

Transfer döneminde Galatasaray’ın kendisini çok istediğini belli ettiğini söyleyen Feghouli, transferinin biraz zor gerçekleştiğini de belirtti. Ayrıca Bafetimbi Gomis’e ayrı bir parantez açan Sofiane Feghouli, Gomis’in başarıya aç bir oyuncu olduğunu ve onunla aynı takımda oynadığı için kendisini şanslı hissettiğini söyledi.  

About

Check Also

Spor Toto 1. Ligde 34 Haftanın Özeti

Spor Toto 1. Lig 2017-2018 sezonu tek maç haricinde sona erdi. Spor Toto 1. Lig …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir