Cumartesi , Ağustos 4 2018

Felipe Melo’dan Fenerbahçe’ye Ağır Küfürler


Galatasaray’ın eski futbolcusu olan Felipe Melo, sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayında yeni bir skandala imza attı ve Fenerbahçe’ye yönelik ağır küfürler etti. İşte detaylar…

2011 yılında Juventus’tan kiralık olarak Galatasaray’a gelen ve gösterdiği performanstan dolayı 2013 yılında bonservisi alınan Felipe Melo, sarı kırmızılı ekipte 4 sezon forma giydi ve 4 sezon içerisinde ise oynadığı futbolun yanı sıra yaptığı hareketlerle de gündemden hiç düşmedi. 4 sezon Galatasaray formasını giydikten sonra İnter’den gelen teklifi geri çevirmeyen Melo,  yeniden İtalya’da formaya giymeye başladı ancak burada şartlar istediği gibi gitmeyince ve disiplinsiz hareketlerde bulununca ülkesi takımlarından Palmeiras’a gitti.

FENERBAHÇE’YE KÜFÜR ETTİ

Sadece İnter’de disiplinsiz hareketlerde bulunmayan Feliipe Melo, Türkiye’de yaşadığı 4 senede oynadığı futbolun yanı sıra yaptığı hareketlerle konuşulmuş ve özellikle de sosyal medya hesabından Fenerbahçe’ye yönelik paylaşımları ile büyük tepkilere sebep olmuştu.

Her ne kadar Galatasaray’dan ayrılsa da gittiği günden bu yana hala daha sarı kırmızılı taraftarlardan mesajlar alan Felipe Melo, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayın ile yine çok büyük tepkiler aldı. Sosyal medya hesabından bir arkadaşı ile canlı yayın yapan Brezilyalı futbolcu Felipe Melo, canlı yayın esnasında Fenerbahçe’ye “O… Ç…” şeklinde çok ağır küfürler etti. Melo’nun bu küfürlü videosu sonrasında ise Fenerbahçeli taraftarlar büyük tepki gösterdi.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir