Cumartesi , Ağustos 4 2018

“Fenerbahçe İçin Tarihi Bir Seçim Olacak”


Fenerbahçe’de Mayıs ayında yapılacak olan seçimde aday olacağını açıklayan ve başkanlığı kazanmak için çalışmalara başlayan Ali Koç, bir davette yaptığı konuşmada bu seçimin tarihi bir seçim olacağını dile getirdi. İşte haberin detayı…

Fenerbahçe’de seçim hareketliliği devam ediyor1 Mayıs ayında yapılacak kongrede mevcut başkan Aziz Yıldırım yeniden aday olacağını açıklamış ve seçimde tek aday olacağı beklenmeye başlamıştı. Ancak Ali Koç bir sürpriz yaptı ve başkanlık zamanının geldiğini belirterek adaylığını resmen açıkladı ve çalışmalarına da başladı. Katıldığı bir davette açıklamalarda bulunan Ali Koç, Mayıs ayında Fenerbahçe için tarihi bir seçim olacağını söyledi ve tarihin en yüksek katılımlı seçimi olacağını belirtti. Kazanmak için her şeyin mübah olmadığını da söyleyen Ali Koç, kavgadan ve beslenilmemesi gerektiğini ve şeffaf olunması gerektiğini de dile getirdi. 

ÖNEMLİ KULÜPLERİ ZİYARET ETTİK

Başkanlık adaylığını açıklamasının ardından her defasında yaptığı konuşmada gerginliklerden uzak durulması gerektiğini söyleyen Ali Koç, adaylığını açıkladıktan sonra “Seçilseydik ne yapardık” sistemi üzerinde çalıştıklarını dile getirdi. 

Önemli liglerdeki önemli kulüpleri incelediklerini söyleyen Ali Koç, Fenerbahçe’nin bu kulüplerden ne eksiğinin olduğuna baktıklarını dile getirdi ve “Çağın gerekliliklerine göre yönetilen bir spor kulübünün kurumsal yapısı nasıl olmalı, altyapı nasıl yönetilmeli, scouting ekibi nasıl kurulmalı bunları inceledik. Önemli liglerdeki önemli kulüpleri ziyaret ettik. Fenerbahçemizin bu alanlardaki mevcut durumu ne, dünyanın önde gelen kulüplerindeki mevcut durum ne; anlamak için karşılaştırmalar yaptık. Spor ile alakalı konferanslara gidiyoruz, gündemi en yakından takip ediyoruz.” dedi. 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir