Pazartesi , Temmuz 23 2018

Fenerbahçe’de Korkulan Oldu! Kötü Haberler Üst Üste Geldi, Başarılı Stoper Sezonu Kapattı


Fenerbahçe, geride bıraktığımız gün oynana İstanbul maçında sakatlık yaşayan genç stoper Yiğithan Güveli’nin sakatlığı sonrasında sezonu kapatma ihtimali ile sarsıldı. Öte yandan Sparta Rotterdam yolcusu olan genç oyuncunun transferinin iptal edildiği öğrenildi.

Fenerbahçe, genç stoperi Yiğithan Güveli’yi Sparta Rotterdam’a kiralamak için hazırlanırken kötü haberler üst üste geldi. Genç oyuncunun son oynadığı İstanbulspor maçında yaşadığı sakatlık nedeniyle transferinin iptal olduğu öğrenildi.

3 AY SAHALARDAN UZAK KALACAK

16 Ocak Salı günü gerçekleşen Fenerbahçe-İstanbulspor maçının ilk 18. dakikasında sakatlanan genç stoperin yaklaşık 3 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. Genç oyuncuya çekilen MR sonucunda yaşadığı sakatlık nedeniyle sol bacak hamstring kasında yer alan 3 kolun koptuğu ve bu bölgede kısmi yırtılma meydana geldiği tespit edildi. Verilen iyileşme sürecinin yanında genç oyuncunun kendisini toparlama ve hazırlanma süresi de eklendiğinde sezonu kapatabilme ihtimallerinin yüksek olduğu belirtildi. 

SPARTA TRANSFERİ İPTAL OLDU

19 yaşında olan genç futbolcunun Sparta Rotterdam transferi için her şey hazır sayılıyordu. Yiğithan’dan istenen çalışma izni tamamlanırken genç oyuncunun bugün itibari ile Hollanda’ya gitmesi ve gerekli belgeleri teslim edip transferinin gerçekleşmesi bekleniyordu. Fakat son oynanan İstanbulspor maçında sakatlanması tüm dengeleri değiştirdi. Sparta Rotterdam’ın Yiğithan Güveli’yi kiralamaktan vazgeçtiği bilgisi alındı. Genç oyuncu Yiğithan Güveli sahalardan uzakta iyileşme sürecine girdi.

 

About

Check Also

Kupa Finalini Cüneyt Çakır Yönetecek

Büyük heyecana sahne olacak Ziraat Türkiye Kupası finalinde Teleset Mobilya Akhisarspor ile Fenerbahçe karşı karşıya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir