Cuma , Haziran 22 2018

Fenerbahçeli Dirar’dan Belhanda’ya Övgü Dolu Sözler


Fenerbahçe’nin sezon başında Fransa’nın Monaco takımından transfer ettiği Nabil Dirar, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcu Galatasaraylı Belhanda’dan ve teknik direktörleri Aykut Kocaman’dan hakkında övgü dolu sözlerle bahsetti. İşte detaylar…

Fenerbahçe’nin yaz transfer döneminde Fransız takımı Monaco’dan transfer ettiği Faslı yıldız Nabil Dirar, kulüp televizyonuna önemli açıklamalarda bulundu. Şuan için istediği form düzeyinde olmadığını ve genellikle çizgide oynamayı sevdiğini söyleyen Dirar, “En iyi form düzeyinde değilim. Ofansif anlamda en iyi formuma henüz ulaşamadım. Çok çalışıyorum, orta sahada sağ iç oynarken keyif almıyordum. Ancak hocamız ne isterse onları yaparım. Çizgide oynamayı daha çok seviyorum.” dedi.

HARİKA BİR HOCA, İYİ BİR İNSAN

Kendisinin ofansif oynadığı zamanlarda defansa da yardım etmesi gerektiğini söyleyen Nabil Dirar, bazen iki bölgeye de yardım etmekten gücünün kalmadığını ve yorulduğunu belirtti. Teknik direktörleri Aykut Kocaman’ın harika bir insan olduğunu da söyleyen Dirar, “Ofansif olarak çok daha iyi işler yapabilirim. Bazen savunmaya yardım etmem gerekiyor ve hücuma gücüm kalmayabiliyor. Umarım en hızlı şekilde ofansif olarak iyi duruma gelirim. Aykut Kocaman harika bir hoca, iyi bir insan. Benimle çok sık konuşuyor, diyaloğumuz oldukça iyi. Ona kesinlikle güveniyoruz” dedi.

BELHANDA’YI ÖVDÜ 

Fas Milli Takımı’ndan arkadaşı olan Galatasaraylı Younes Belhanda hakkında da açıklamalarda bulunan Nabil Dirar, Belhanda’nın çok büyük bir futbolcu olduğunu dile getirdi ve “Galatasaray’da oynayan vatandaşım Younes Belhanda çok büyük bir oyuncu, ona saygı duyuyorum. Galatasaray için de önemli bir oyuncu. Futbolda eleştiriler olabilir, eminim ki kafasını kaldıracak ve işine bakacaktır. Sadece bir dönemden geçiyor, bunu atlatır.” dedi.
 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir