Cumartesi , Ağustos 4 2018

Fenerbahçeli Taraftarlardan Protesto Yürüyüşü! TFF Önünde Eylem Yaptılar


Fenerbahçeli bir grup taraftar Türkiye Futbol Federasyonunun Riva’da yer alan tesisleri önünde toplanarak protesto yaptı. Taraftarların son zamanlardaki hakem kararlarına karşı eylem yaptıkları öğrenildi.

Fenerbahçeli 50 taraftar TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri önünde toplanarak TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetime yönelik tepki gösterdiler. 

DEMİTÖREN İSTİFA SESLERİ YÜKSELDİ

Taraftarlar TFF binası önünde yönetime tepki gösterirken yoğun güvenlik önlemleri arasında yaklaşık 30 dakika boyunca bina önünde TFF Başkanı Yıldırım Demirören’i protesto etti. Sarı Lacivertli taraftarların hep bir ağızdan ‘Demirören istifa’ şeklinde tempo tutturarak bağırmaya başlayan taraftarlar yaklaşık yarım saat boyunca TFF Başkanı Demirören’i istifaya davet ettiler. Taraftarların elinde tutukları ‘Fenerbahçe halktır. Halk yenilmez’ pankartı ise oldukça dikkat çekti.

BİNA ÖNÜNE SİYAH ÇELENK BIRAKTILAR

Fenerbahçe taraftarları ellerindeki pankartlarla beraber toplandıkları TFF binası önüne istifa yazılı bir çelenk bıraktıkları öğrenildi. Taraftarların hem TFF yönetimine hem de hakemlerin son zamanlarda yaptıkları büyük hatalara karşı eylem yaptıkları ve eylemlerinin ardından olaysız bir şekilde bina önünden dağıldı.

 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir