Cuma , Haziran 22 2018

Fenerbahçe’ye Barçalı Sol Bek


Sezona kötü bir başlangıç yapan Fenerbahçe’de transfer çalışmaları erken başladı! Sarı lacivertliler sol bek için uzun süreli bir çözüm ararken, Barcelona forması giyen Digne’ye talip olduğu öğrenildi. İşte detaylar…

Sezon başında yapılan transferlerle çok daha iyi bir başlangıç yapması beklenen Fenerbahçe’de istenilen başlangıcın olmaması ve ligde istenilen konumda bulunmaması sarı lacivertli yönetimi harekete geçirdi. Özellikle takımın sol bek bölgesindeki oyuncuları Hasan Ali Kaldırım ve İsmail Köybaşı’nın bir türlü istenilen performansı sergilememesi ve takımın en zayıf bölgesinin sol bek yeri olması bu bölgeye transfer yapılmasını zorladı.

BARÇALI YILDIZ GELİYOR

Sol bek bölgesine uzun süreli bir çözüm arayan sarı lacivertlilerde Ali Yıldırım geçtiğimiz günlerde Barcelonalı futbolcu Digne’nin temsilcisi olan Beck ile görüşme sağlamış ve 24 yaşındaki oyuncunun durumu hakkında bilgi almıştı. Marca gazetesi ise bu transferle ilgili olarak yaptığı haberde Barcelona’nın da genç oyuncu ile yolları ayırmak istemesinden dolayı transferin daha kolay gerçekleşeceğini belirtti ve Digne’nin de Fenerbahçe’ye sıcak baktığını belirtti.

Digne’de bir olumsuzluk olması halinde diğer alternatifler ile de görüşecek olan sarı lacivertlilerde diğer adaylar Manchester United forması giyen Luke Shaw ve Bursasporlu Aziz Behic.

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir