Salı , Temmuz 17 2018

Fernando’dan Fatih Terim’e Övgü Dolu Sözler! “Ne Kadar Büyük Bir Hoca Olduğunu Biliyordum”


Galatasaray’ın Brezilyalı orta saha oyuncusu Fernando, kendisi hakkında ve takım hakkında açıklamalarda bulundu. Ayrıca Fernando, Fatih Terim’in ne kadar büyük bir hoca olduğunu gelmeden önce de bildiğini söyledi. İşte detaylar…

Galatasaray’ın yaz transfer döneminde büyük uğraşlar sonucunda Manchester City’den transfer ettiği ve orta sahada kısa zamanda ortaya koyduğu oyun ile hem taraftarın hem de yönetimin beğenisini toplayan Fernando, takım hakkında ve kendisi hakkında açıklamalarda bulundu. Türk halkının kendilerini çok sıcak bir şekilde karşıladıklarını belirten Fernando, adaptasyon sürecini ise oldukça kısa bir dönemde atlattığını dile getirdi. Türkiye’ye geldikleri günden beri Türk yemekleri yediğini ve yemekleri çok sevdiğini belirten Fernando, en sevdiği yemeğin ise tavuk pilav olduğunu söyledi.

NE KADAR BÜYÜK BİR HOCA OLDUĞUNU BİLİYORDUM

Galatasaray taraftarlarının çok tutuklu olduğunu söyleyen Fernando, bu zaman kadar oynadığı takımlardaki en iyi taraftarın Galatasaray taraftarı olduğunu söyledi. Teknik direktör Fatih Terim’i gelmeden önce tanıdığını ve onun ne kadar büyük bir hoca olduğunu bildiğini söyleyen Fernando, Galatasaray ile anlaştığında bütün takımın mutlu olduğunu ifade etti. Onun takıma geldiğinde neler kazandırabileceğini herkesin bildiğini de ifade eden Fernando, bunu ise Fatih Terim’in gelmesiyle birlikte bütün herkesin gördüğünü de söyledi ve onunla çalıştığı için çok mutlu olduğunu dile getirdi.  

About

Check Also

Spor Toto 1. Ligde 34 Haftanın Özeti

Spor Toto 1. Lig 2017-2018 sezonu tek maç haricinde sona erdi. Spor Toto 1. Lig …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir