Pazartesi , Temmuz 16 2018

Fikret Orman Müjdeyi Verdi! Cenk’in Yeri Doluyor 


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, önemli açıklamalar yaptı ve Cenk Tosun’un yerini doldurabilecek bir forvet oyuncusu almak için çalışmalarının devam ettiğini söyledi. İşte detaylar…

Beşiktaş’a yöneticiler, başkan ve futbol takımının da katıldığı bir barbekü partisi düzenlendi. Barbekü partisinde ise Başkan Fikret Orman, futbol takımı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Özellikle Cenk Tosun’un transferi hakkında önemli demeçler veren Başkan Fikret Orman, Cenk’in bonservis ücretinin çok fazla abartılmaması gerektiğini söyledi ve abartılmasına ise üzüldüğünü söyledi. Türk futbolunda markalaşmanın daha da artması gerektiğini söyleyen Orman, bunun diğer takımlarda da olmasının önemli olacağını söyledi. 

TRANSFER MÜJDESİ

Avrupa’da rekor bonservis ücretlerinin harcandığını söyleyen Fikret Orman, Türk futbolunda da artık bunların olması gerektiğini söyledi. Cenk’in Everton’a transferinin gerçekleşmesindeki en büyük nedenin oyuncunun da kulübü istemesinden dolayı meydana geldiğini söyledi Cenk, Porto’da olsa daha büyük meblağlara gidebilirdi, bu açıdan da üzücü” dedi. 

Ayrıca transfer çalışmalarına yönelik de açıklamalarda bulunan Başkan Fikret Orman, Cenk’in gitmesinin ardından o bölgede Negredo gibi bir oyuncularının kaldığını söyledi ve bir forvet almak için çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Cenk Tosun’un yerini doldurabilecek bir forvet oyuncusu almak istedikleri belirten Fikret Orman, bu transferin gerçekleşmesi içinse ekonomik şartlarına uygun olması gerektiğinin de özellikle altını çizdi. Önlerinde 20 günlük bir sürecin olduğunu söyleyen Orman, takım için en faydalısı neyse onu yapacaklarını belirtti.  
 

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir