Cumartesi , Ağustos 4 2018

Fikret Orman “Pepe’yi Ronaldo’yla Değiş Tokuş Yapabiliriz"   


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Avon ile imzalanan sponsorluk anlaşmasında önemli açıklamalar yaptı. Real Madrid’İn Pepe’yi geri istediği yönünde çıkan haberlere cevap veren Fikret Orman espriyi patlattı ve “Ronaldo’yla takas edebiliriz” dedi. İşte detaylar…

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Avon ile imzaladıkları sponsorluk anlaşmasında önemli açıklamalar yaptı! Şampiyonlar Ligi son 16 turunda eşleştikleri rakibi Alman devi Bayern Münih hakkında açıklamalarda bulunan Fikret Orman, Beşiktaş’ın gruplarda oynadığı maçları hatırlattı ve iyi bir futbol sergilediklerini belirtti. Çok önemli maçlara çıktıklarını ve gösterdikleri performansı herkesin gösterdiğini belirten Orman, Bayern Münih’in zor bir rakip olduğunu ve zevkli bir karşılaşma olacağını sözlerine ekledi. Vida transferine ilişkin de açıklamalarda bulunan Başkan Fikret Orman, bu transferin henüz bitmediğini ve olmama ihtimalinin de olduğunu belirtti.

TALİSCA KONUSU

Bu açıklamalarının ardından Talisca’nın takımda kalıp kalmayacağı yönündeki bir soruya da cevap veren Fikret Orman, Talisca’nın gösterdiği performanstan dolayı kendisine talip olan bazı takımların olduğunu söyledi ve kalıp kalmama konusunda Şenol Güneş ile henüz bir görüşme yapmadıklarını belirtti. Görüşmelerin sürdüğünü ve netleşince belli olacağını belirtti.

PEPE İLE RONALDO’YU DEĞİŞ TOKUŞ YAPABİLİRİZ

Öte yandan Real Madrid’in Pepe’yi yeniden takıma katmak için bazı çalışmalarının olduğu yönünde çıkan haberlere de cevap veren Fikret Orman, Pepe’den son derece memnun olduklarını söyledi ve bu sözlerinin ardından bir espri yaparak, “Ronaldo ile karşılıklı bir değiş tokuş yapabiliriz belki” ifadelerini kullandı.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir