Pazartesi , Haziran 25 2018

Fikret Orman Resmen Duyurdu! Arda Turan…


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, TRT Spor’a özel açıklamalar yaptı! Özellikle transfer konusunda konuşan Orman, Arda Turan ve Vida hakkında önemli açıklamalarda bulundu. İşte haberin detayı…

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Leipzig maçının hemen öncesinde TRT Spor’a özel açıklamalarda bulundu! çok zor zamanlardan bu günlere geldiklerini söyleyen Orman, stat yokken, para yokken şampiyon olduklarını söyledi. Takım içerisinde harika bir arkadaşlık olduğunu belirten Orman, bir üst turda eşleşecekleri rakipleri için içinden geçen takımın Chelsea olduğunu söyledi. Orman, “ Şu an ilk 11’imiz süper ve oynamış oyuncular. Bazen tenkit ediyorlar, ‘Neden rotasyonla çıkılıyor?’ diye. Eskiden rakipler çıkardı; şimdi de Beşiktaş rotasyon ile çıkıyor. Kalpleri iyi çocuklar. Hesap yapmayan isimler. Medel de artık takımın parçası haline geldi. Cenk ile Negredo beraber seviniyorlar. Hangisi olursa fark etmez. Avrupa’nın en iyi 16 takımı var. Hayırlısı neyse o olsun. İçimden dün sanki Chelsea gelecek gibi düşündüm.” dedi.

ARDA TURAN SEVDİĞİM BİR ÇOCUKTUR

Transfer söylentileri için de açıklamalarda bulunan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Arda Turan’ı çok sevdiğini ancak gündemlerinde olmadığını söyledi. Orman, “Arda çok üst düzey bir oyuncu. Çok da sevdiğim bir çocuktur. Beşiktaş’ın şu an o bölgede çok oyuncusu var. Gündemimizde Arda Turan diye birisi yok. Arda da Türk sporu için önemli marka. Kamuoyunda hataları olabilir ama yanlış lanse ediliyor.” dedi.

Vida transferi için de görüşmelerin devam ettiğini söyleyen Orman, gelip gelmeme konusunda henüz kesin bir şey olmadığını söyledi. Cenk Tosun hakkında da konuşan Orman, şuan satmak gibi bir niyetlerinin olmadığını belirtti. 
 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir