Cumartesi , Ağustos 4 2018

Fikret Orman’dan Arda Turan Açıklaması! “Arda Gündemimizde…”


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Denizli’de lisanslı ürünlerin satılacağı Kartal Yuvası’nın açılışına katıldı. Burada açıklamalarda bulunan Orman, Arda Turan ve Cenk Tosun hakkında flaş açıklamalar yaptı. İşte detaylar…

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’dan flaş açıklamalar! Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Denizli’de siyah beyazlı kulübün lisanslarının satışının yapılacağı Kartal Yuvası’nın açılışına katıldı. Burada ise kulübün transfer çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Son zamanlarda adı Beşiktaş ile anılmakta olan Arda Turan hakkında açıklama yapan Orman, Arda’yı çok sevdiğini ve Türk futbolu için önemli bir isim olduğunu söyledi. Geçmişte Arda Turan ile ilgili olarak başlatılan linç kampanyalarının doğru olmadığını söyleyen Fikret Orman, böyle değerli oyuncuların kazanılmasından yana olduğunu söyledi. Ayrıca Arda Turan’ın şu an için Beşiktaş’ın gündeminde olmadığını da sözlerine ekledi.

CENK TOSUN BU SEZON AYRILMAYACAK

Arda Turan konusunun ardından adı transfer gündeminin başında olan Cenk Tosun hakkında da açıklamalarda bulunan Fikret Orman, Cenk Tosun’un başarılı bir oyuncu olduğunu ve isminin transfer gündeminde geçmesinden dolayı normal olduğunu söyledi. Ayrıca Orman, Cenk Tosun için daha önce de açıklamalarda bulunduklarını ve bu sezon kendisini göndermeyi planlamadıklarını söyledi. Önümüzdeki günlerde her an her şeyin değişebileceğini de söyleyen Orman, şu an için siyah beyazlı kulübe resmi bir transfer teklifinin gelmediğini de sözlerine ekledi ve bunların rivayet olarak konuşulduğunu belirtti.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir