Salı , Haziran 19 2018

Fikret Orman’dan Ayrılık Açıklaması! “O Tarihte Bırakıyorum”


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bir televizyon programının konuğu oldu ve çok önemli açıklamalarda bulundu. Transfer konusunda da açıklamalarda bulunan başkan Orman, görevi bırakacağı tarihi de açıkladı. İşte detaylar…

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, A Spor’un konuğu oldu. Siyah beyazlı ekibin başkanı, öncelikle transfer konusuna değindi ve Cenk Tosun konusunda kulübe gelen resmi bir teklifin olmadığını belirtti. Cenk Tosun’u şuan için göndermek gibi bir niyetlerinin olmadığını ve istenmesinden ise rahatsız olmadığını söyledi. Orman, “Cenk’i gönderme gibi niyetimiz yok. Ben oyuncu satmak için bir yere gitmem, almak için giderim. İsteyen bize gelir. Oyuncularımız bizim evlatlarımız. Olcay, Trabzonspor’a gitti ama hala ailemizin bir parçası olarak görüyorum. Beck, Marcelo gitti onlar da o şekilde düşünüyor. Devre arasında bir şey olacağını tahmin etmiyorum. Cenk konusunda bana ciddi bir teklif gelmedi. İstenmesinden rahatsız olmuyorum. İnşallah bu özgüvenlerle Cenk de yarın goller atar. Lig bitimi ile transfer çalışmalarına başlıyoruz. Kulüp ve menajerlerle görüşüyoruz.” dedi.

TALİSCA’DAN BAZI MAÇLARDA MEMNUN DEĞİLİM

Anderson Talisca’nın takımı ile 1 yıllık sözleşmesi kaldığını ve bu yüzden de büyük paralar veremeyeceklerini belirten Fikret Orman, bazı maçlarda ise kendisinden memnun kalmadığını söyledi. Orman, “Talisca’nın bizden sonra 1 senelik sözleşmesi kalıyor. 1 senelik sözleşmesi kalan futbolculara büyük paralar veremeyiz. Benfica Kulübü Başkanı bizim arkadaşımız. Oturup konuşacağız. Talisca’nın bu sene performans olarak daha fazla rol alması gerekiyor. Bazı maçlarda memnun kalmıyorum. Genel itibari ile çalışkan bir futbolcu. İnşallah çözeriz. Olmazsa da olmaz.” dedi.

2022’DE BIRAKIYORUM

Başkanlığı bırakacağı tarih konusunda da açıklamalarda bulunan Fikret Orman, görevi 2022 yılında bırakmayı düşündüğünü söyledi ve “Gelindiği gibi gidilmesini de bilmek lazım. Aynı futbol takımı gibi yöneticilerin görevlerinde rotasyonlar yapıyoruz. Onlar da o konu ile alakalı bilgi sahibi oluyorlar. Benimle çalıştıkları için aramızda güven var. Zaman içerisinde bende bu görevi bırakacağım.2019’da değil ama 2022’de bırakacağım.” ifadelerini kullandı.
 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir