Cumartesi , Ağustos 4 2018

Fikret Orman’dan Transfer Açıklaması! “Arda Turan’a Beşiktaş Formasının Nasip Olmasını…”


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, hem transfer açıklamalarında bulundu hem de Arda Turan konusuna açıklık getirdi. İşte Fikret Orman’ın açıklamalarının detayı…

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah beyazlı ekibin transfer gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu ve Arda Turan konusuna açıklık getirdi. Arda Turan’a Beşiktaş formasını giydirmeyi çok istediğini ancak şu an için gündemlerinde böyle bir şeyin olmadığını söyledi. Orman, “Arda Turan’a Beşiktaş formasının nasip olmasını çok isterim ama şu an böyle bir gündemimiz yok. Şahsen sevdiğim bir oyuncu, Türkiye’nin önemli bir markası. Daha önce de anlattım. Bizim takımızıda Arda’nın bölgesinde oyuncu yoğunluğu var, çok oyuncu var. Bir takımda transferden önemlisi mevcut oyunculardan performans almak. Tolga ile Arda’nın poz vermesi- Bundan bir mana çıkarmak istenesiz de çıkartın; ancak bir şey yok. Yarım saat evvel Fatih Hoca ile konuştum. Yeni göreviyle alakalı tebrik ettim. Sahada rekabet yaşıyoruz ama dışarıda herkes birbiriyle arkadaş.” ifadelerini kullandı.

CENK TOSUN’UN DEĞERİNİ YÜKSEK GÖRÜYORUZ

Cenk Tosun’un transfer olup olmayacağına ilişkin de açıklamalarda bulunan Fikret Orman, Cenk’i satmak gibi bir niyetlerinin olmadığını söyledi ve Cenk’in değerini çok yüksek gördüklerini belirtti. Orman, “Devre arasında Cenk Tosun’u satmak gibi bir niyetimiz yok. Cenk Tosun iyi bir oyuncu. Transfer için talep gelebilir. Biz Cenk Tosun’un değerini yüksek görüyoruz ama satma niyetinde olmadığımız için fiyat belirlemedik. Cenk çok kıymetli ve Beşiktaş’ta olmaktan çok mutlu. Oğuzhan ile ilgili de aynı şeyleri söylemiştim. Kariyerleri için olumlu bir adım atılacağına inanırsam, yardımcı oluruz” dedi.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir