Çarşamba , Haziran 20 2018

Film Gibi Olay! Sevgilisini Taciz Eden Yaşlı Adamı Döven Genç Sokak Ortasında Sevgilisinden Dayak Yedi


Çin’de filmleri aratmayan bir olay yaşandı. Sokakta sevgilisini taciz eden yaşlı bir adamı dövmeye başlayan genç yaşlı adama art arda tekmeler atarken hiç beklemediği bir olayla karşılaştı. Tacizciyi döven genç sokak ortasında sevgilisinden dayak yedi.

Olay, Çin’de yer alan Henan Yongcheng şehrinde meydana geldi. Gelen bilgilere göre, sokakta sevgilisini taciz ettiği iddiası ile yaşlı adamı dövmeye başlayan bir gencin olayın sonunda yaşadığı şok filmleri aratmadı.

DAYAK İŞİNİ ABARTINCA OLANLAR OLDU

Sevgilisini taciz ettiği iddiası ile sokak ortasında yaşlı adamı dövmeye başlayan gencin işi abartınca tepki hiç beklemediği bir yerden geldi. Gencin art arda attığı sert tekmelerle neye uğradığını şaşıran yaşlı adamın yol kenarındaki bir ağaca sarıldığı ve kendisini korumaya çalıştığı görüldü. Öfkeli gençse ne etraftakilere ne de olay yerine gelen polise aldırış etmeden yaşlı adamı dövmeye devam ettiği görüldü. Polisin olay yerine gelerek öfkeli genci olay yerinden uzaklaştırmaya çalışması da işe yaramadı ve genç yaşlı adama acımasızca vurmaya devam etti. Gencin attığı yumruk ve tekmelerle ayakta duramadığı görülen yaşlı adamın görüntüleri etraftaki güvenlik kameralarına yansıdı. 

TACİZ EDİLEN GENÇ KIZ SEVGİLİSİNİ SOKAK ORTASINDA TOKATLAMAYA BAŞLADI

Taciz edilen genç kız ise erkek arkadaşının yaşlı adama verdiği büyük tepkiyi öfkeyle karşıladı. Erkek arkadaşının kavgayı ileri seviyeye taşıması ve yaşlı adama üst üste yumruk ve tekmeler atmasına sinirlenen genç kızın sinirle sevgilisini büyük bir sinirle yere fırlattığı ve sokak ortasında herkesin gözü önünde tokatlamaya başladığı görüldü. Yaşanan olay çevredekiler tarafından büyük bir şaşkınlıkla izlendi.
 

About

Check Also

Suriye Operasyonuna NATO'dan Tam Destek Mesajı

ABD, İngiltere ve Fransa tarafından Suriye’de bazı hedeflere yönelik düzenlenen operasyondan sonra NATO’nun karar organı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir