Cumartesi , Ağustos 4 2018

Futsal Turnuvasında Büyük Şok! Beyin Kanaması Geçiren Liseli Zeynep Hayatını Kaybetti


Kocaeli’nde tam anlamıyla inanılması güç bir olay meydana geldi! Kocaeli’nde düzenlenen liselerarası kadın salon futbolu turnuvasında ısınma hareketleri sırasında Zeynep Eroğlu beyin kanaması geçirdi ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.  İşte haberin detayı…

Kocaeli’nde tam anlamıyla akıl almaz bir olay meydana geldi! Kocaeli’nde liselerarasında düzenlenmekte olan kadın salon futbolu turnuvasında liseli bir öğrenci beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti.

Kocaeli’nde liselerarasında düzenlenen kadın salon futbolu turnuvasında gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi ve Kartepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi karşı karşıya gelecekti. Mücadele öncesi salona gelen iki lisenin öğrencileri ve takımları yerlerini alırken, takımlar ise maç öncesinde ısınmak için sahaya çıktı.

ISINIRKEN BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ

Kadın salon futbolu turnuvası (Futsal)’da karşı karşıya gelen Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi ve Kartepe Teknik ve Anadolu Lisesi öğrencileri ısınmak için tam sahaya çıktıklarında çok kötü bir şey oldu. Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi öğrencisi olan Zeynep Eroğlu, ısınma hareketleri yaptığı anda bir anda fenalaştı ve yere yığıldı. Arkadaşları ise yardıma koşarken hemen sağlık ekipleri sahaya çağırıldı. Zeynep Eroğlu, sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından ise hemen ambulans ile Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına aldı. sahada beyin kanaması geçirdiği öğrenilen genç öğrenci, hastanede ise yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir