Pazartesi , Haziran 25 2018

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Fatih Terim’i Açıkladı


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bugün özel açıklamalar yaptı. Sarı kırmızılı kulübün başkanı, Salı günü yönetim olarak bir toplantı yapacaklarını söyledi ve taraftarların biraz daha sabırlı olmasını istedi. Özbek, Fatih Terim için de özel açıklamalarda bulundu. İşte detaylar…

Galatasaray’da büyük maçların kazanılamaması ve bunun yanı sıra M. Başakşehir’e 5-1, Beşiktaş’a karşı da 3-0 gibi farklı skorlar ile mağlup olunmasının ardından sarı kırmızılı taraftarlar yönetime ve Igor Tudor’a büyük tepki göstermiş ve Florya’ya da gidip Fatih Terim resimleri yapıştırmışlardı. Taraftarlar takımın başına Fatih Terim’in getirilmesini isterken, bugün ise Dursun Özbek önemli bir açıklama yaptı.

FATİH TERİM’LE GÖRÜŞMEDİK

NTV Spor’a özel açıklamalar yapan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Salı günü yönetimin toplanacağını söyledi. Fatih Terim çok büyük bir hoca olduğunun altını çizdi ve şu an için kendisi ile bir görüşme yapmadıklarını belirti. Özbek,  “Fatih Terim’le görüşmemiz olmadı. Fatih hoca Türk futbolu için çok önemli bir isim ama aramızda bir görüşme olmadığını kendisi de dile getirdi.” dedi. 

TARAFTARLARIMIZDAN BİR ŞEY İSTİYORUM

Galatasaray taraftarlarına ise özel bir çağrıda bulunan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, şampiyonluğun en büyük adaylarından bir tanesinin kendilerinin olduğunu söyledi ve maçlarda kendilerini yalnız bırakmamalarını istedi. Taraftara Mayıs ayını beklemeyi tavsiye eden Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, şampiyonluk hedeflerinden sapmayacaklarını da dile getirdi. 
 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir