Cumartesi , Ağustos 4 2018

Galatasaray Resmi Siteden Duyurdu! Rıdvan Dilmen…


Ünlü spor yorumcularından Rıdvan Dilmen, “Yüzde Yüz Futbol” programında Galatasaray ile ilgili söylediği sözler çok fazla konuşulmuştu. Bu konuşmasından dolayı ise Galatasaray resmi siteden bir açıklama yaptı ve Dilmen’e dava açtıklarını duyurdu. 

NTV Spor programında yayınlanan “Yüzde Yüz Futbol” programında Spor Toto Süper Lig’de oynanan maçların ardından değerlendirmesini yapmakta olan ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, geçtiğimiz günlerde Galatasaray ile ilgili olarak flaş açıklamalar yapmış ve “Igor Tudor ve Dursun Özbek’e helal olsun. Gittiler ne transfer gerekiyorsa yaptılar. Ha kanunsuz iş yaptılar mı bilemem.” ifadelerini kullanmıştı. 

ŞİKAYETÇİ OLUNDU

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen’in yapmış olduğu bu açıklamalar sosyal medyada çok fazla konuşulurken, bu açıklamaların yanı sıra TRT Spor’da yayınlanan “Futbolun Zirvesi” adlı programda da Galatasaray ile ilgili olarak “Hani beni mahkemeye veriyorlardı” ifadelerine yer vermişti. 

Galatasaray kulübü ise resmi siteden bir açıklama yaptı ve Rıdvan Dilmen’i yapmış olduğu bu açıklamalarından dolayı mahkemeye verdiklerini ve Dilmen hakkında şikayetçi olduklarını açıkladı. Açıklamada ise “Rıdvan Dilmen’in 4 Kasım 2017’de NTV’de yayınlanan “Yüzde Yüz Futbol” programında sarf ettiği ve kanunsuzluk iması taşıyan sözlerinden dolayı Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş  adına TCK m.125 ve TTK m. 55 ve 62 uyarınca 08.11.2017 tarihinde 2017/164968 soruşturma numarası ile şikayette bulunulmuştur.” ifadelerine yer verildi. 
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir