Salı , Haziran 19 2018

Galatasaray Taraftarı Futbolcuya, Yönetimde Taraftara Tepki Gösterdi


Ziraat Türkiye Kupası’nın 5. tur ilk maçında evinde Sivas Belediyespor ile karşı karşıya gelen Galatasaray’da taraftarlar Tarık Çamdal’a maç boyunca tepki gösterdi ve yıldız futbolcuyu ıslıkladı. Maç sonunda ise Alper Narman taraftarlara tepki gösterdi.

Ziraat Türkiye Kupası’nda 5. turun ilk maçında evinde Sivas Belediyespor ile karşı karşıya gelen Galatasaray, müsabakadan 5-1 gibi farklı bir skorla galibiyetle ayrıldı. Ancak hafta sonunda Latovlevici’ye tepki gösteren sarı kırmızılı taraftarlar bu maçta ise Tarık Çamdal2ı hedef aldı ve genç oyuncu maç sonuna kadar ıslıklanarak protesto edildi. Bazı taraftarlar ise Tarık Çamdal’ın ıslıklanmasına tepki gösterse de diğer grup maç boyunca yıldız futbolcunun top her ayağına geldiğinde ıslıklayarak tepki gösterdi.

BU KABUL EDİLEMEZ

Maçın ardından ise Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi olan Alper Narman, basın mensuplarının sorularını cevapladı. Özellikle Tarık Çamdal’a yapılan protesto hakkında konuşan Narman, yapılanın doğru olmadığını ve bunun asla kabul edilemez bir şey olduğunu belirtti. Maç oynanırken yapılan protestoyu eleştiren Narman, Galatasaray tarihinde ve kültüründe böyle bir şeyin olmadığını ve gerçek Galatasaray taraftarının takımına sahip çıkan ve destekleyenler olduğunu sözlerine ekledi.

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir