Cumartesi , Ağustos 4 2018

Galatasaray’dan Ayrılan Yasin, Ezeli Rakiple Prensipte Anlaştı


Uzun süredir formasını giydiği Galatasaray ile sözleşmesi sona eren Yasin Öztekin, Ezeli rakip Beşiktaş ile prensipte anlaştı.  Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in de onay vermesi durumunda Yasin Öztekin’in siyah-beyazlı takımda sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Galatasaray’da Geçtiğimiz sezon teknik direktör Fatih Terim’den Geçer not alamayan ve yönetiminde yeni sözleşme teklifinde bulunmadığı Yasin Öztekin aradığı anlaşma zemini bulamayınca Ezeli rakip Beşiktaş ile görüşmelere başladı.  Geçtiğimiz hafta Yasin Öztekin’in Ahmet Bulut ve kulübün 2. başkanı Abdurrahim Albayrak’ın bir araya geldi bu görüşmede Yasin’in takımda kalmak istediğini belirtildiği fakat Yapılan görüşmeden olumlu sonuç alınamadığı öğrenildi.  Menajer Ahmet Bulut ise bu görüşmenin ardından rotasını Beşiktaş kulübüne çevirdi.

ŞENOL GÜNEŞ’TEN ONAY BEKLENİYOR

Bugün basına yansıyan haberlerde Yasin Öztekin Menajer Ahmet Bulut ve Beşiktaş takımının masaya oturdu Ve bonservisi elinde bulunduran Yasin’in transferinde son aşamaya gelin diye öğrenildi.  Beşiktaş’ta forma giymek isteyen Yasin Öztekin’in Göztepe Ankaragücü gibi Anadolu takımlarından Gelen teklifleri ve reddettiği gelen bilgiler arasında yer aldı. Beşiktaş Kulübü ve Yasin arasında prensipte anlaşma sağlandı teknik direktör Şenol Güneş’in onay vermesi durumunda hemen resmi imzaların atılacağı da belirtildi. Yasin Öztekin Galatasaray takımında Geçtiğimiz sezon sadece 6 maçta forma giyme şansı bulmuştu.  toplamda ise 29 maçta forma giyen Yasin 5 gol atmış ve 3 asist yapmıştı.

About admin

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir