Cumartesi , Ağustos 4 2018

Galatasaray'dan Flaş Terim ve Arda Açıklaması


Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, son dönemlerde spor gündemini bir hayli meşgul eden Fatih Terim ve Arda Turan iddiaları hakkında açıklama yaptı. 

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek son dönemlerde gündeme gelen Fatih Terim ve Arda Turan hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

“ŞU AN AGALATASARAY’IN HOCASI VAR”
Özbek, açıklamasında Fatih Terim iddialarını doğru bulmadığını belirterek, şu anda Galatasaray’ın bir hocası olduğunu söyledi. Kendilerinin bir antrenör arama çalışması yapmadıklarını söyleyen Özbek, yönetim olarak Tudor’un arkasında olduklarını, desteklediklerini ve hoca hakkında en ufak bir şüphelerinin olmadığını söyledi. 

“GALATASARAY’A GELMESİ EN BÜYÜK ARZUMUZ”
Dursun Özbek, son günlerde gündeme gelen Arda Turan’ın Galatasaray’a döneceği iddiaları hakkında da açıklama yaptı. Özbek, Galatasaray’ın gereken transferleri futbol bütçesi dahilinde yaptıklarını ve hesabın dışında bir şey yapmadıklarını söyledi. Arda Turan’ın Galatasaray’a gelmesini ve futbolu burada bırakmasını çok istediklerini söyleyen Özbek, Arda Turan’ın yerinin Galatasaray olduğunu ve bu konuda çalışmalarının devam ettiğini söyledi. 

 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir