Cumartesi , Temmuz 21 2018

Galatasaray’ı Topa Tuttu! “Sonu Halk Devrimi Olur”


Galatasaray’da önce Igor Tudor’un gönderilmesinin ardından da erken seçime gidilme kararının alınmasını değerlendiren Mehmet Demirkol, sarı kırmızılı yönetimi adeta topa tuttu ve Galatasaray’ın kötü yönetildiğini söyledi. İşte detaylar…

Galatasaray’da arka arkaya gelen kötü sonuçlar ve Tudor’un her maç başka bir sistem denemesi sabırları taşırırken, son olarak Yeni Malatyaspor mağlubiyetinin ardından yolların ayrılması kararı alınmış ve ayrıca erken seçim kararı alınmıştı. Bu kararı değerlendiren ünlü spor yorumcularından Mehmet Demirkol, kulübün esnaf zihniyeti ile yönetildiğini söyledi ve  “Hiç kimse sorduğu soruların yanıtını alamadı. Bu baskın bir seçimdir, tam bir esnaf işidir deniyor. Kulüp bu esnaf zihniyetinden kurtulmalı, Galatasaray uluslararası bir markadır ve Talimhane esnafı zihniyetiyle yönetilemez. Bazı durumlarda bu esnaf zihniyetinin karşılığı vardır ama burada bitti, duvara tosladı.” dedi.

BUNUN SONUNDA HALK DEVRİMİ OLUR

Galatasaray yönetiminin oldukça kötü yönetildiğini ve kongre üyelerinin tek işinin iktidar mücadelesi olduğunu dile getiren Mehmet Demirkol, bunun sonunun iyi olmadığını dile getirdi ve yönetimin savunduğu her şeyin yıkılacağını belirtti. Demirkol,  “Hiç kimse sorduğu soruların yanıtını alamadı. Bu baskın bir seçimdir, tam bir esnaf işidir deniyor. Kulüp bu esnaf zihniyetinden kurtulmalı, Galatasaray uluslararası bir markadır ve Talimhane esnafı zihniyetiyle yönetilemez. Bazı durumlarda bu esnaf zihniyetinin karşılığı vardır ama burada bitti, duvara tosladı.” ifadelerini kullandı.
 

About

Check Also

Spor Toto 1. Ligde 34 Haftanın Özeti

Spor Toto 1. Lig 2017-2018 sezonu tek maç haricinde sona erdi. Spor Toto 1. Lig …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir