Cuma , Haziran 22 2018

Gazeteci Ali Tarakçı’ya Trafikte Silahlı Saldırı


Gazeteci Ali Tarakçı sabah saatlerinde otomobili ile üç çoğunu okula götürmek için yola çıktı ve ikisini bıraktıktan sonra en küçük oğlunu da okula götürürken başka bir araç arkadan ona çarptı. Araçtakilerden biri ise Tarakçı’yı silahla vurarak yaraladı. İşte detaylar…

İstanbul’da gündüz saatlerinde dehşete düşüren olay! İstanbul’un Esenyurt İlçesi’nde ki Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi’de bulunan 1993 Sokak’ta sabah saatlerinde akıl almaz bir olay yaşandı! Gazeteci olan Ali Tarakçı, sabah saat 09:00 civarında üç çocuğunu okula götürmek için yola çıktı ve iki çocuğunu bıraktıktan sonra küçük oğlunu okula götürmek için hareket etti.

ARKADAN ÇARPTILAR

Ali Tarakçı küçük oğlunu okula götürürken ise talihsiz bir olay yaşadı ve arkasından gelen otomobil ona çarptı. Araç sahipleri ise o sırada rapor tutmak isterken şoförün yanındaki bir şahıs silahını çekti ve Tarakçı’ya ateş etti. 3-4 el ateş edilen kurşunlar ayağına isabet etti.

O anlarda çevredeki vatandaşlar ise Tarakçı’nın yardımına koştu ve hemen onu taksi ile hastaneye yolladılar. Olay yerine gelen polis ekipleri ise olay yerini şeritle kapattı ve incelemelerde bulundu. Ardından da gazeteci Ali Tarakçı’yı vuran şahısların yakalanması için çalışma başlatıldı. Hastanede tedavi altına alınan Ali Tarakçı’nın ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Tarakçı yaşadıklarına dair de açıklamalarda bulunarak hem polis ekiplerine ifade verdi hem de sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir