Cuma , Haziran 22 2018

Gaziantep’te Canlı Bomba Paniği! Ortalık Bir Anda Karıştı


Gaziantep’te ki bir şehirlerarası minibüste bulunan yolculardan bir tanesi kendisinin canlı bomba olduğunu söylemesinin ardından dolmuş yolda durdu ve içindeki yolcular etrafa kaçıştı. Yol ise uzun süre trafiğe kapatıldı. İşte detaylar…

Gaziantep ile Kahramanmaraş arasındaki bir şehirlerarası minibüste bulunan Ercüment Y., yolculuk sırasında bir anda kendisinin canlı bomba olduğunu söyledi ve minibüstekilerden yardım istedi. Kendisinin canlı bomba olduğunu söylemesinin ardından ise minibüs yolda dururken, içerisinde bulunanlar ise korku ile minibüsten inip etrafa kaçtılar. Durumu ise hemen polise bildirdiler.

ÇANTASINDNA VE ÜZERİNDEN BİR ŞEY ÇIKMADI

Canlı bomba ihbarını alan ekipler ise hemen karayolunu ulaşıma kapattı ve Ercüment Y.’nin sırt çantasını ve kendisini kalabalıktan uzaklaştırdı. Daha sonra da bomba imha ekipleri geldi ve incelemelerde bulundu. Ancak yapılan araştırmalarda ise Ercüment Y.’nin ne üzerinden ne de çantasından bomba ya da bir başka tehlike saçacak bir şey çıkmadı.

Ercüment Y.’nin üzerinden tehlikeli madde çıkmaması üzerine ise polis ekipleri hemen onu gözaltına aldı. Trafik akışı ise uzun süre sonra ulaşıma açıldı. Emniyete götürülen Ercüment Y.’nin ise terör örgütleriyle olan bağları ve neden böyle bir şey yaptığı araştırılmaya başlandı.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir